Angle down Atgal

Permainingos varžybos su motokrosininkų džiaugsmo gaida

Permainingos varžybos su motokrosininkų džiaugsmo gaida Utenos krepšinio komandos „Juventus" audringo ir permainingo susitikimo su Klaipėdos „Neptūnu", įvykusio vasario 9 d., pradžia žadėjo pergalę. „Juventus", pirmame kėlinyje susikrovęs dviženklę persvarą, antrajame „Neptūną" lenkė jau 16 taškų skirtumu.

Atrodo, kas gi bloga gali nutikti. Bet nutiko. „Neptūnas" uteniškius pasivijo trečiajame ketvirtyje, o jam baigiantis pirmą kartą sulygino rezultatą 61:61. Ketvirtasis ketvirtis buvo tikras nervų karas. Stipresnius nervus turėjo „Neptūnas": likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos klaipėdiečiai įmetė dvitaškį, vienu tašku persvėrė rezultatą ir to trapaus skirtumo „Juventus" ištaisyti jau nebeleido. Nepadėjo ir Kenny Gaines pelnyti 23 taškai. Uteniškiai, visą susitikimą pirmavę, pralaimėjo rezultatu 88:89. Nusiminusių buvo daug: sirgaliai, „Raudonieji velniai" ir patys krepšininkai.

Bet šeštadienio vakarą ne visi liūdėjo. Neskaitant negausių „Neptūno" sirgalių, pačios klaipėdiečių komandos džiūgavimo, minėtas vakaras džiaugsmingas buvo Utenos motokroso klubo „Utena Racing School.lt" sportininkams bei jų vadovui Nerijui Šeduikiui. Kaip tikri greičio ir azarto mėgėjai, Utenos motokrosininkai į varžybas atvyko su motociklais. Džiaugtis tikrai yra dėl ko: 2019-aisiais Utenos motokroso klubo sportininkai tapo Lietuvos čempionais. Utenos motokrosininkai gausiai susirinkusiems žiūrovams pristatė savo laimėjimus, pergales žyminčias taures. Klubo narius pasveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir mero patarėjas Henrikas Zabiela. Sportininkams meras ilgosios pertraukos metu įteikė padėkas ir atminimo dovanas. „Utena Racing School.lt" nariai buvo pasveikinti už aukštus pasiekimus, prizines vietas įvairiuose čempionatuose ir Utenos vardo garsinimą šalyje bei pasaulyje.

Alvydui Katinui klubo vadovas Nerijus Šeduikis įteikė sportinius marškinėlius, ant kurių nugaros buvo užrašyta: meras Nr. 1. Utenos rajono savivaldybės meras linkėjo sportininkams ir toliau būti pirmiems čempionatuose, patirti kuo mažiau traumų ir garsinti savo gimtojo miesto vardą. „Galiu pranešti gerą žinią: Alių motokroso trasa, kurioje sportininkai anksčiau treniravosi ne visai legaliai, dabar perėjo Utenos rajono savivaldybės žinion, – kalbėjo Alvydas Katinas. – Jau šį rudenį, rugsėjo 14–15 dienomis, atnaujintoje trasoje vyks Lietuvos ir Baltijos motokroso čempionatai, o 2020 metais Uteną turėtų pasiekti ir Pasaulio motokroso čempionatas".

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite