Sportas2020 m. Rugsėjo 15 d. 15:34

Pergalės ir asmeniniai rekordai sportinio ėjimo varžybose „Druskininkai 2020“

145890

Šį savaitgalį Druskininkuose vyko 28–osios tarptautinės sportinio ėjimo varžybos „Druskininkai 2020“, kurių metu taip pat vyko ir Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatas.

Lietuvos 10 km sportinio ėjimo rungties čempionu aštuntą kartą per savo karjerą tapo trenerės Gražinos Goštautaitės auklėtinis Marius Žiūkas, kurį ji treniruoja jau dvidešimt ketvirtus metus. Šauniai šiose varžybose startavo ir sporto centro auklėtinė Alita Masionytė, kuri pagerino savo asmeninį rekodrą daugiau nei viena minute ir 3 km nuotolį įveikusi per 15 minučių ir 14 sekundžių laimėjo antrąją vietą.

Ant nugalėtojų pakylos aukščiausio laiptelio vėl žengė Paulius Bagdonavičius: jonavietis Druskininkuose vykusiose varžybose nugalėjo 1 km sportinio ėjimo rungtyje. Apdovanoti ir jauniausi dalyviai, tarp kurių - sporto centro auklėtinė Julija Valiukevičiūtė.

Varžybų organizatoriai ypatingai pagerbė visus tarptautinių sportinio ėjimo varžybų dalyvius: iš varžybų rėmėjo - Druskininkų sveikatinimo ir sporto centro - sportininkai dovanų gavo nemokamas dviejų valandų vandens pramogas 30 tūkst. kv. m. ploto Druskininkų vandens parke.