Angle down Atgal

Per Žolinę bus leidžiama žvejoti nemokamai

Antradienį, per Žolinę, visi asmenys turi teisę žvejoti nemokamai, be mėgėjų žvejybos leidimų ar meškeriotojo bilietų.

Tai bus galima daryti visuose neišnuomotuose ir išnuomotuose valstybiniuose vidaus vandens telkiniuose, taip pat Nemuno deltos regioniniame parke. Įsigyti mėgėjų žvejybos leidimus teks norintiems žvejoti vandens telkiniuose, kuriuose organizuota limituota (licencinė) žvejyba, privačiuose vandens telkiniuose, taip pat žvejybai jūroje.

Nemokamai žvejoti, kaip numato Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklės, galima dukart per metus - Valstybės dieną, liepos 6-ąją, ir rugpjūčio 15-ąją - per Žolinę. Šiomis dienomis draudžiama gaudyti lašišas, šlakius, sykus, neįsigijus žvejo mėgėjo kortelės šių žuvų žvejybai. Kitas žuvis galima gaudyti, laikantis leidžiamų sugauti žuvų kiekių ir jų dydžių, naudojant žvejybai ne daugiau, nei leidžia taisyklės, žvejybos įrankių ir kabliukų.

Vandens telkinių, į kuriuos išduoti leidimai naudoti žvejybos plotą (išnuomotų telkinių) ir organizuota limituota žvejyba, sąrašas pateiktas Aplinkos ministerijos svetainėje.

Žvejyba valstybinių gamtinių rezervatų vandens telkiniuose, Kniaupo įlankoje, Nemune 500 m žemiau Kauno HE užtvankos ir kituose telkiniuose išlieka draudžiama visus metus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite