Angle down Atgal

Per mėnesį Kauno viešajame transporte keleivių sumažėjo per 70 procentų

Karantinui apribojus judėjimą, o kartu ir daugelį veiklų, galimus praradimus skaičiuoja ir miestų viešasis transportas.

Kaip trečiadienį Eltai sakė Kauno miesto savivaldybės įsteigtos bendrovės „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis, kovą, palyginti vasariu, keleivių miesto autobusuose ir troleibusuose sumažėjo maždaug 70-75 procentais.

Pasak jo, tikriausiai panaši situacija bus ir visą balandį. Iš 1228 „Kauno autobusų“ bendrovės darbuotojų 174 šiuo metu atostogauja, 117 – pasiėmę laikino nedarbingumo pažymas, prižiūri vaikus. Dalis vairuotojų dirba kitą darbą – dezinfekuoja autobusus.

„Situacija iš tiesų sudėtinga, todėl esame pasiruošę leisti ir vairuotojus į prastovas, laukiame, ką toliau dėl karantino padarinių sumažinimo darys bendrovės steigėja – Kauno miesto savivaldybė. Kol kas „Kauno autobusų“ bendrovėje prastovos fiksuojamos tik likusiems be darbo inkasatoriams“, – sakė M. Grigelis.

Pasak jo, kad dėl koronaviruso pandemijos situacija sudėtinga visame transporto sektoriuje – ne tik keleiviniame, rodo ir padidėjęs darbo ieškančių vairuotojų skaičius. „Kauno autobusai“ kasdien sulaukia nemažai prašymų ir iš buvusių savo darbuotojų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite