Angle down Atgal

Per Kauną keliauja nemokamų koncertų festivalis „Nusišypsok!“

Kauno orkestrui „Ąžuolynas“ pradėjus muzikinių vasaros sekmadienių piknikų ciklą Ąžuolyno parke, estafetę jau perima Kauno bigbendas. Šio sekmadienio pavakarę jis linksmins kauniečius, susirinkusius prie atnaujintų Kauko laiptų fontano.

Tai bus vienas šios vasaros nemokamų koncertų ciklo „Parko muzika“, kurį jau ne vienerius metus rengia miesto savivaldybės įsteigta koncertinė organizacija „Kauno Santaka“.

Organizatorių teigimu, pasistengta, kad „Parko muzika“ po šiemet netikėtai visus užgriuvusio karantino sugrįžtų skambiai, nuotaikingai ir su triguba jėga. Ir kad būtinai įžiebtų šypsenas kauniečių veiduose, nes šių metų koncertų raktinis žodis #Nusišypsok!

Sekmadieniniame koncerte Kauno bigbendas suteiks džiazo prieskonį atnaujintai romantiškai vietai Žaliakalnio širdyje – Kauko laiptų fontanui bei jo preigoms. O kitą sekmadienį (liepos 19 d.) Kauno orkestras ir jo šokėjos kvies visus į Kalniečių parką.

Rugpjūčio viduryje Dainavos parke nemokamą koncertą surengs „Ainiai“, savo melodijomis žavėsiantys į pikniką susirinksiančius kauniečius bei jų svečius.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite