Angle down Atgal

Per gaisrus Marijampolėje ir Vilniuje išgelbėti du žmonės

Sekmadienį Marijampolėje suveikus dūmų detektoriui kaimynai iš degančio buto išgelbėjo vyrą, Vilniuje žmogų iš degusio buto išgelbėjo ugniagesiai, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Dūmų detektorius ir priešgaisrinė signalizacija Vytauto gatvėje Marijampolėje esančiame bendrabutyje suveikė vėlų vakarą. Į koridorių išėję kaimynai pamatė, kad ketvirtame aukšte dega butas ir iškvietė ugniagesius, o iki jiems atvykstant iš liepsnojančio buto išvedė savo kaimyną.

Žmogus perduotas medikams. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai iš namo evakavo 30 ketvirto ir penkto aukštų gyventojų.

Per gaisrą bute sudegė spinta ir televizorius, išdužo langai, aprūko sienos ir lubos. Kadangi kaimynai, išvedę žmogų, neuždarė degančio buto durų, aprūko koridorius ir laiptinė.

Kaip pranešime teigia Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rytis Masys, šiame bendrabutyje ugniagesiams jau teko gesinti ne vieną gaisrą.

Dar vienas gyventojas pirmadienio naktį išgelbėtas Vilniuje, Skroblų gatvėje. 1.19 val. pranešta, kad pro daugiabučio namo pirmo aukšto langus veržiasi dūmai, matyti liepsna. Ugniagesiai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais į butą pateko pro langą ir prieškambaryje rado vyrą be sąmonės. Jie išnešė nukentėjusįjį į lauką ir perdavė medikams.

Žmogus išgabentas į ligoninę. Jo bute dūmų detektoriaus nebuvo, todėl, pasak ugniagesių, jo gyvybę išgelbėti pavyko dėl laiku gauto pranešimo ir per penkias minutes atvykusių ugniagesių. Per gaisrą kambaryje sudegė sofa-lova, apdegė namų apyvokos daiktai.

Iš viso šį savaitgalį šalies ugniagesiai vyko gesinti 54 gaisrų ir atliko 83 gelbėjimo darbus. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite