Angle down Atgal

Kraupi avarija Pasvalio rajone: žuvo du žmonės, nukentėjo trys vaikai

Pasvalio rajone esančiame Pumpėnų miestelyje pirmadienio vakarą pranešta apie kaktomuša susidūrusius lengvąjį ir krovininį automobilius.

Pirmadienį, 23.52 valandą Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Pasvalio rajone Pumpėnų seniūnijoje, ties Pumpėnų miesteliu A10 kelyje kaktomuša susidūrė lengvasis automobilis BMW ir krovininis automobilis. Pranešta, kad buvo nukentėjusių, ir prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stočiai, bei Panevėžio vyriausiajam policijos komisariatui.

Avarija prieš vidurnaktį įvyko kelyje „Via Baltica“, kai lengvasis automobilis BMW susidūrė su dviem vilkikais. Latvijos kryptimi važiavęs BMW pirmiausia rėžėsi į Panevėžio link važiavusį „Volvo“ vilkiką, po smūgio automobilis ant kelio pradėjo suktis ir rėžėsi į dar vieną, iš paskos pirmojo važiavusį kitą vilkiką „Scania“.

Eismo įvykio metu žuvo „BMW“ vairuotojas ir kartu važiavusi 1986 metais gimusi moteris.

Kelių policijos tarnybos duomenimis, automobilis buvo registruotas Suomijoje, jo vairuotojas – Turkijos pilietis, o moteris – suomė.

Nukentėjo kartu kartu važiavę trys nepilnamečiai vaikai: 11 ir 9 metų berniukai ir 3 metų mergaitė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite