Angle down Atgal

Penktadienio lietuvių olimpiečių startai: ieties metikės laukia finalas, o penkiakovininkės atliks paskutines rungtis

Penktadienį Lietuvos olimpinės rinktinės atstovės Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė pasirodys likusiose keturiose penkiakovės rungtyse, o Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė startuos paskutinėje individualioje dviračių treko rungtyje, sprinte. Taip pat ryte pasirodys ir ėjikė Brigita Virbalytė, o ieties metikės Livetos Jasiūnaitės laukia finalas. Žiūrovai kviečiami nepraleisti ir paplūdimio tinklinio, debiutinio laipiojimo bei sinchroninio komandinio plaukimo moterų finalų.

Svarbiausi penktadienio (08-06) lietuvių pasirodymai per TV3:

08.00-09.05 val. Šiuolaikinė penkiakovė (plaukimas). Dalyvauja – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė.

Ketvirtadienio rytą abi Lietuvos penkiakovininkės pradėjo savo kovą pirmojoje – fechtavimosi – rungtyje. 2012 m. olimpinė čempionė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė iškovojo 15 pergalių ir patyrė 20 nesėkmių – galiausiai surinko 190 taškų ir užėmė 25-ąją vietą. G. Venčkauskaitė pasiekė 12 pergalių ir patyrė 23 nesėkmes. Tai leido surinkti 172 taškus ir užimti 34-ąją vietą tarp 36 dalyvių. Penktadienio rytą penkiakovininkės savo pasirodymą žaidynėse tęs toliau. Šįkart – plaukimo rungtyje.

09.15-09.30 val. Sportinio ėjimo apžvalga. Dalyvauja – Arturas Mastianica.

Ankstų penktadienio rytą startuoja dar vienas ėjikas – Arturas Mastianica. Sportininkui Tokijo vasaros olimpinės žaidynės yra antrosios – 2016 m. jis jau dalyvavo ir Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, vis dėlto taip ir nefinišavo. Kaip ir tuomet, taip ir šįkart A. Mastianica rungsis 50 km sportinio ėjimo varžybose.

10.15-11.15 val. Dviračių trekas. Dalyvauja – Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė.

Abi sportininkės šią savaitę jau pasirodė komandinio sprinto rungtyje, kur iškovojo 5-ąją vietą, o taip pat startavo ir individualioje sprinto rungtyje, kur varžėsi keirino rungtyje. Deja, dviratininkės net ir po pakartotinių važiavimų į ketvirtfinalį nepateko. Penktadienio rytą kiekvienos iš jų dar laukia ir individuali sprinto rungtis.

10.30-12.15 val. Sportinis ėjimas. Dalyvauja – Brigita Virbalytė.

Ėjikei B. Virbalytei šios Tokijo vasaros olimpinės žaidynės bus jau trečiosios. 2012 m. ji yra dalyvavusi Londono, o 2016-aisiais – Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse. Londone Brigita užėmė 24-ąją, o Rio de Žaneire – 29-ąją vietas. Kaip ir praėjusius kartus, Brigita pasirodys 20 km sportinio ėjimo varžybose.

Transliacija įsiterps į dviračių treko ir šiuolaikinės penkiakovės transliaciją.

11.15-12.40 val. Šiuolaikinė penkiakovė (jojimas). Dalyvauja – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė.

Įveikusios fechtavimosi ir plaukimo rungtis, Lietuvos sportininkės toliau dalyvaus penkiakovės rungtyse. Šįkart jų lauks jojimas.

13.30-14.00 val. Šiuolaikinė penkiakovė (bėgimo ir šaudymo rungtis). Dalyvauja – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė.

Penktadienio popietę abi Lietuvos penkiakovininkės atliks paskutines – bėgimo ir šaudymo – rungtis. Iškart po to paaiškės, kas tapo šių metų medalininkėmis.

14.00-16.00 val. Lengvoji atletika. Dalyvauja – Liveta Jasiūnaitė.

Ieties metikė L. Jasiūnaitė sėkmingai pasirodė atrankose trečiadienį – sportininkė užėmė 8-ąją vietą tarp 12-os toliausiai numetusiųjų, o tai jai garantavo vietą finale. Penktadienį debiutantė ir vėl bandys įrodyti savo meistriškumą.

Taip pat lengvosios atletikos transliacijos metu įvyks ir kitų daug dėmesio sulaukiančių rungčių finalai. Tarp jų – vyrų ir moterų 4x100 m estafetės bei moterų 400 m ir 1500 m bėgimo finalai.

Kitos aktualios transliacijos

Penktadienį TV3 transliuos visus Lietuvos olimpiečių startus, tuo tarpu per TV6 žiūrovai kviečiami sekti svarbiausius finalus, kuriuose Lietuvos sportininkai nedalyvauja. Ypatingas dėmesys – moterų paplūdimio tinklinio kovai – tiek dėl bronzos, tiek dėl sidabro bei aukso. Taip pat žiūrovams siūloma išvysti net trijų rūšių moterų laipiojimo sporto finalus. Tai – debiutinė sporto šaka Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse. O tuos, kuriuos domina estetinė sporto pusė, kviečiame nepraleisti moterų komandinio sinchroninio plaukimo finalo.

TV6:

09.00-10.00 val. Paplūdimio tinklinis (kova dėl bronzos). Dalyvauja – Latvija-Šveicarija.

10.00-11.15 val. Paplūdimio tinklinis (finalas). Dalyvauja – JAV-Australija.

11.25-12.00 val. Laipiojimo sportas. Greičio įskaita (finalas).

12.15-13.30 val. Laipiojimo sportas. Laipiojimas kybiais (finalas).

13.30-14.40 val. Komandinis sinchroninis plaukimas (finalas).

15.00-16.00 val. Laipiojimo sportas. Virvės (finalas).

16.00-17.00 val. Lengvoji atletika (finalai).

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite