Angle down Atgal

Penki Zodiako ženklai, su kuriais santuoka gali būti sudėtinga

Sėkmingai santuokai reikia dvejų žmonių, tačiau pasitaiko, kad visgi atsiranda barnių ir nesutarimų. Būna, kad pykčius nulemia ir Zodiako ženklas. Su kuriais iš jų santuoka ir vedybinis gyvenimas rizikuoja būti ne pats maloniausias?

Avinas

Vedybos su šio Zodiako ženklo atstovu gali būti nelengvos, ypač kai Avinai linkę išlaikyti net ir nedidelį atstumą tarp savęs ir partnerio. Avinai mėgsta nepriklausomybę ir laisvę, todėl žinoti visko apie juos neįmanoma. Pasirinkę santuoką su šiuo Zodiako ženklu rizikuoja jaustis svetimais bendruose namuose.

Jautis

Santuoka su Jaučiu gali erzinti dėl vienos priežasties – per didelio sutuoktinio reguliavimo, ką ir kaip daryti. Šio Zodiako ženklo atstovai yra pakankamai užsispyrę, kad saviemns planams įgyvendinti pasiekti išnaudotų visus įmanomus būdus. Vedybiniame gyvenime Jaučiai lengvai perima diktatoriaus vaidmenį.

Dvyniai

Vedybos su Dvynių ženklo atstovu gali apkarsti dėl neprognozuojamos jo prigimties. Vieną akimirką Dvyniai pateiks atsakymus ir išvardins priežastis dėl barnių ir privers partnerį jaustis nepatogiai, o kitą – priešingai. Kaltins dėl visko, į arsenalą pasitelks labiausiai erzinančius aspektus.

Ožiaragis

Jei nuspręsite tuoktis su Ožiaragiu, nepamirškite, kad galite nusivilti – jie partneriui nerodo pagarbos. Bent jau ne tiek, kiek šis norėtų. Šis Zodiako ženklas nelinkęs pripažinti savo klaidų, net jeigu jos nulems santykių baigtį.

Vandenis

Santuoka su Vandeniu gali būti blogiausias jūsų sprendimas. Šis Zodiako ženklas itin retai imasi iniciatyvos užmegzti artimesnį ryšį su partneriu ar pakursčius šeimos židinį įžiebti didesnę ugnį. Vandeniai tikisi, kad jų partneris į santykius investuos pakankamai laiko ir pastangų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite