Angle down Atgal

Penki nuoširdūs patarimai einantiems pas mergas

Štai kokius patarimus einantieji pas mergas galėjo paskaityti 1932 m. spalio 28 d. laikraštyje "Ūkininko patarėjas".

1. Patark savo mergužėlei lelijėlei patept svirnelio duris muilu, kad jos šelmės negirgždėtų. Jeigu šis reikalas dėl kurių nors priežasčių iš anksto padaryti nebūtų galima, tuomet geriau lįsk pro langelį. (Taisyklingo pro langą lindimo pasimokyt gali pas kiekvieną lašinių vagį.)

2. Pasistenk kiek galima anksčiau susibičiuliaut su šeimininko šuniu ir išsimokyk taisyklingai loti, kad galėtum su juo susišnekėti. Tam reikalui geriausia bent porą savaičių kasdien nešioti Margiui (ar kaip ten jo vardas) po svarą dešros. (Strichnino į dešrą maišyt, kaip kai kurie daro, nepatariama, nes gali liūdnai baigtis).

3. Užsidėk skardos šalmą ant užupakalio, kad druska nepramuštų. Šiam reikalui būtų gerai vilkėti vatines kelnes.

4. Lįsdamas iš svirnelio pro langelį, kišk pirma užupakalį, nes druska akim labiau pavojinga. Niekad nepamiršk, kad veidas visiem matoma vieta ir jį druska sužalojus juoksis visas svietas.

5. Jei kartais (neduok Dieve) per didelį strioką užmirštumei svirnelyje savo skardos šalmą arba vatines kelnes ir tektų nukentėti, tai bėk kuo greičiausiai į linmarką ir sėdėk ten, kol druska ištirps. Pirštais druską lupinėt nei nebandyk, nieko neišeis, nes pirštai skirti kitam reikalui, o ir bendrai pas mergas einant geriausia pirštus palikti namie...

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite