Angle down Atgal

Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtiniams išdalyti šventiniai diplomai

Birželio 12 dieną M. Oginskio rūmų salėje 24 merginoms ir vaikinams, kurie ne vienerius metus treniravosi Plungės sporto ir rekreacijos centre, iškilmingai įteikti tai bylojantys neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

Meras Audrius Klišonis pastebėjo, kad daugumai jaunuolių šis pažymėjimas yra pirmasis gyvenime gautas svarbus dokumentas apie pasiekimus. Gyvenime jų bus dar ne vienas, tačiau gautasis iš Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriaus ir trenerių rankų primins, kiek buvo įdėta fizinių ir dvasinių pastangų siekiant užsibrėžtų tikslų. Meras palinkėjo, kad nenutrūktų gimtajame mieste užmegzti tvirti ryšiai su pasirinktos sporto šakos treneriais.

Kaip sakė Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas, šiemet baigusiųjų centro programas skaičius nėra didelis, tačiau ugdytinių pasiekimai – gana reikšmingi.

Pažymėjimai buvo įteikti baidarių ir kanojų irklavimo trenerio Arvydas Vaitkaus auklėtiniams Tautvydui Pileliui ir Gyčiui Jasevičiui. Savo auklėtiniais Edvinu Mažeika, Deividu Mikniumi, Gintautu Gaučiu, Henriku Dičpetriu, Mangirdu Rubavičiumi, Kordelijumi Viešniausku pasidžiaugė dziudo treneriai Antanas Kasteckas ir Edvardas Žilius. Orientavimosi sporto trenerė Jolita Domarkienė ranką spaudė Emilijai Gružaitei ir Gediminui Jurevičiui. Sėkmės Kasparui Norvaišai linkėjo buriavimo treneris Jonas Petronis, o Ernestui Klibavičiui – orientavimosi sporto trenerė Danutė Zaleskienė.

Gėlėmis treneris Aloyzas Damulis apdovanojo jaunąsias tinklininkes Ramintą Narmontaitę, Samantą Lukošiūtę ir Gintarę Antanaitytę. Rositai Krikotinai sėkmės palinkėjo sunkiosios atletikos treneris Evaldas Zaniauskas.

Už visas kartu pasiektas pergales, o po jų sekusias skambias antraštes laikraščiuose Kornelijai Mineikaitei, Emilijai Rimavičiūtei, Rositai Raišuotytei, Rasvitai Gedeikytei, Patricijai Biečiūtei, Agnesei Garčinskaitei dėkojo krepšinio trenerė Edita Lapienė, o Lukui Kreišmontui ir Jonui Domarkui – krepšinio treneris Virgilijus Lapis.

Šventinę nuotaiką susirinkusiesiems dovanojo Plungės KC jaunimo vokalinės grupės „Hello“ solisčių dainos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite