Angle down Atgal

Pažaislio muzikos festivalis džiugins vilkaviškiečius

Pažaislio muzikos festivalis ir keleivių vežimo bendrovė „Kautra“ kviečia į dar vieną nemokamų edukacinių koncertų ciklo „Pažink“ renginį. Jis šeštadienio popietę vyks šiemet atnaujintoje, modernioje Vilkaviškio autobusų stotyje.

Čia susirinkusių klausytojų lauks Kauno fortepijoninio trio – Linos Krėpštaitės (fortepijonas), Indrės Andruškevičiūtės (smuikas) bei Astos Krištaponienės (violončelė), taip pat ir baritono Giedriaus Prunskaus parengta muzikinė programa „Muzikinė dedikacija poetui Pauliui Širviui“.

„Ši programa gimė neatsitiktinai, juk šiemet sukanka 100 metų nuo Pauliaus Širvio gimimo. Taip jis labai populiarus poetas, „lietuviškas beržas“, sukūręs gyvą galybę eilėraščių – ir lyriškų, ir šmaikščių, sakyčiau, labai vyriškų. Tačiau, kaip įsitikinome pasigilinę į poeto kūrybinį palikimą, ruošdami muzikinę programą pamatėme, kad daugybė P. Širvio eilėraščių lieka „nutylėti“ ir nuo scenos dabar neskamba. Todėl mūsų koncerto programa kaip tik sudaryta labiau iš ne taip plačiai publikai žinomų kūrinių. Joje ir skaitomos eilės, ir dainuojamos P. Širvio žodžiais dainos“, – koncerto išvakarėse Eltai pasakojo tarptautinio Pažaislio muzikos festivalio projektų vadovė, viena iš renginio dalyvių L. Krėpštaitė.

Nemokamų edukacinių koncertų ciklo „Pažink“, kurį rengti festivaliui padeda jo rėmėja – bendrovė „Kautra“, renginiai iki šiol vyko Pažaislio vienuolyne, Kulautuvos kurorte, Akmenėlių dvare bei atnaujintoje Zapyškio bažnyčioje.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite