Sportas2021 m. Gegužės 30 d. 18:00

Pavėluotame mūšyje – gražiais smūgiais pažymėta „Dainavos“ pergalė prieš „Bangą“

Klaipėda

FK „Dainava“ nuotr.

176802

Alytaus „Dainava“ šventė gražiais įvarčiais pažymėtą, bet sunkią pergalę. Tomo Ražanausko auklėtiniai namuose 3:1 įveikė Gargždų „Bangą“.

Šis susitikimas buvo pavėlintas pusvalandžiu dėl to, kad „Banga“ susidūrė su nesklandumais vykstant į Alytų.

Alytiškius į priekį išvedė Vytautas Lukša, kuris 29-ąją minutę puikiu baudos smūgiu.

Skirtumas padvigubėjo prieš pat pertrauką – 44-ąją minutę nuostabų smūgį iš toli paleido Saidas Hamuličius.

Intriga sugrįžo 48-ąją minutę, kai po keitimo į aikštę žengęs Etienne'as Mukanya tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Vis tik S.Hamuličiaus „Bangai“ sustabdyti nepavyko – jis 60-ąją minutę mušė antrąjį savo ir trečią komandos įvartį.

„Dainava“ po pergalės turi 14 taškų ir dalinasi 7-8 vietas su Telšių „Džiugu“. Gargždiškiai yra surinkę 11 taškų ir žengia devintoje vietoje.