Angle down Atgal

Pavasaris ir Mirkliuose

Šiuo pavadinimu bendruomenėje vyko tradicinė šventė. Ją gražiais eilėraštukais apie pavasarį pradėjo renginio vedėjas Edas Vieta, pristatęs koncertą surengusį atlikėją Laimutį Purvinį.

Kaip ir kiekvienais metais į šventę atvyko Raseinių globos namų vaikučiai, Norgėlų ir miesto bendruomenių nariai. Vaikučiai ir suaugusieji dalyvavo įvairių sporto šakų varžybose, mažieji piešinių konkurse „Pavasario spalvos“ piešė apie šiltą, gražų pavasarį. Pirmų, antrų ir trečių vietų laimėtojai buvo apdovanoti medaliais ir prizais. Koncertavo Mirklių kaimo kapela, kuriai vadovauja energingas, žvalus, pasitempęs vadovas Konstantinas Kružikas.

Kiekvienais metais Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, todėl vyko viktorina „Saugus eismas kelyje, gatvėje“. Teisingai atsakiusiems į klausimus buvo įteiktos liemenės su atšvaitais, skirtukai, rankinės su šviečiančia juosta, atšvaitai bei kitos šviesą atspindinčios priemonės. Bendruomenės pirmininkė visus vaišino tradicine koše. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir padėjusiems ruošti pavasarišką šventę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite