Angle down Atgal

Patys prašė, o dabar jau piktinasi?

Į redakciją kreipėsi Parko gatvės 23-iojo namo gyventojas Jonas M. (pavardė redakcijai žinoma). Jis piktinosi, kad kažkas priešais jų namą daro brūzgyną. „Yra pripilti kalnai grunto, kam jis priklauso, kodėl jis buvo čia atvežtas?“, - klausė skaitytojas.

Kadangi tai miesto teritorija, teiraujamės miesto seniūnės Giedrės Pavasarytės. „Aš žinau apie tai šiek tiek. Tas gruntas jau buvo išpiltas dar man prieš pradedant dirbti seniūnijoje. To paties namo gyventojas K. L. (pavardė žinoma, neskelbiame dėl duomenų apsaugos), vaikščiojo į seniūniją prieš 2 metus ir prašė, kad į prieš namą esantį sklypą būtų atvežta grunto.

Tai buvo padaryta, iš kelių statybviečių buvo atvežta ir užpilta buvusi bala. Pasak besikreipusio vyro, namo gyventojai norėjo savo iniciatyva įrengti vaikų žaidimų aikštelę su kalneliais, sūpynėmis ir kita. Kiek man žinoma, tas žmogus dabar dirba užsienyje.

Niekas iniciatyvos nerodo ir nieko nedaro“,- pasakojo seniūnė. Jos nuomone, tegul gyventojai susikviečia susirinkimą ir nusprendžia, ką su tuo gruntu veiks. „Juk patys prašė, norėjo to grunto, jo būtų niekas ten nevežę. Kai namo bendrija priims kažkokį sprendimą, tada bus jau galima galvoti, ar mes kuo galime padėti“, - sakė G. Pavasarytė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite