Angle down Atgal

Patys klastingiausi Zodiako ženklai: dėl ko dažniausiai jie meluoja?

Astrologai sako, kad kai kurie Zodiako ženklai nuolat meluoja. O jų melas sukasi apie tuos pačius dalykus. Ką jie bando nuslėpti?

Kodėl vieni Zodiako ženklų atstovai meluoja dažniau, nei kiti? Galbūt jie mele nemato nieko bloga arba tiesiog bando paslėpti savo kompleksus ir pakelti savivertę. Drauge išsiaiškinkime, kuo galima pasitikėti, ir ko geriau saugotis.

Dvyniai

Vėjo pučiami ir permainingi Dvyniai dažnai elgiasi labai nemandagiai ir neapgalvotai. Dėl savo nerūpestingumo ir užmaršumo jie dažnai pamiršta duotus pažadus. Tačiau jie nenori susigadinti savo reputacijos, todėl prigalvoja pasakų, kad tik save pateisintų. Dvyniai mano, kad melo pagalba jie gali save išteisinti. Be to, šio Zodiako ženklo atstovai dažnai apsimeta sergantys ar susiduriantys su neįveikiamomis aplinkybėmis.

Vėžys

Iš prigimties žmonės, gimę po Vėžio ženklu, yra labai slapukiški. Jie retai atveria širdį ir sielą. Be to, šio Zodiako ženklo atstovai mano, kad šeimos ir asmeninis gyvenimas neturėtų būti kitų žmonių diskusijų objektas. Štai kodėl jie dažnai slepia asmeninio gyvenimo detales ir su juo susijusius niuansus. Dažnai šio Zodiako ženklo atstovai slepia savo partnerius santykių pradžioje – jie sako, kad vis dar yra vieniši. Jie tiki, kad tokiu būdu apsaugo save nuo pavydžių žmonių ir piktų kalbų.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovai yra pagarsėję melagiai. Jie daug meluoja, tačiau tai daro labai gražiai. Dažniausiai melas iš Svarstyklių lūpų atrodo kaip papuošalas pasakojimui, o ne kažkas niūraus ir šlykštaus. Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu mėgsta pagražinti savo istorijas. Be to, net ir pačią primityviausią tiesą jie paverčia fantastine istorija. Tokiems žmonėms geriausia rašyti fantastines knygas, o jų klausytojams – išmokti atskirti, kur tiesa, o kur pagražinimai.

Liūtas

Liūtai yra tikri melo virtuozai. Jų melas neatneša neigiamų dalykų, o yra skirtas tik išlaikyti savo įvaizdį. Šio Zodiako ženklo atstovams labai svarbu, kad aplinkiniai pripažintų jų pranašumą ir išskirtinumą. Net patį arogantiškiausią ir akivaizdžiausią melą šio Zodiako ženklo atstovai pasakos užtikrintai ir oriai. Anksčiau ar vėliau visi aplinkiniai patikės Liūto žodžiais ir netgi jį palaikys. Ir viskas dėl šio ženklo pasitikėjimo savimi. Jei pats tiki melu, tada ir kiti patikės!

Skorpionas

Klastingas ir paslaptingas Skorpionas meluoja tik savo naudai. Jis mėgsta jaustis pranašesnis. Jo sugauti meluojant beveik neįmanoma. Tiesą sakant, jis nemeluoja, o žaidžia ir manipuliuoja. Jis turi meistrišką sugebėjimą manipuliuoti faktais.

Žuvys

Žuvys meluoja ne tik dėl naudos sau, bet ir norėdamos paglostyti savo užgautą savivertę. Jos apdovanotos labai pažeidžiama asmenybe, dažnai svajoja apie tai, kas neįmanoma, ir į pasaulį žvelgia pro rožinius akinius. Štai kodėl pasakodamos jos dažnai pagražina faktus ir įtraukia detales, kurių iš tiesų nebuvo.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite