Angle down Atgal

Patilčių kaime per avariją žuvo aštuoniolikmetė. Kas kaltas ?

Neįprasta žiema, neprognozuojami orai, sudėtingos eismo sąlygos didina eismo įvykių skaičių. Nieko nebestebina į griovius nuslystantys automobiliai, tačiau tragiškos avarijos, kuomet žūsta jauni žmonės, kelia klausimų, ką daryti, kad išvengtume beprasmių mirčių. Šią savaitę Marijampolės savivaldybėje registruota pirmoji žūtis.

Pirmadienį, po gausaus snygio, kuris baigėsi tik apie šešioliktą valandą, eismo sąlygos Marijampolės regione buvo sudėtingos. Nors kelininkai pagrindinius krašto kelius buvo spėję pabarstyti ir nuvalyti, vietomis vėjas iš laukų vėl spėjo prinešti sniego, buvo likę šlapio sniego provėžų, papustytų ruožų. Manoma, kad būtent tokioje slidžioje atkarpoje apie 17.55 val. Marijampolės savivaldybėje, Patilčių kaime, kelyje Vilnius–Prienai–Marijampolė, automobilio nesuvaldė Prienų rajono gyventojas.

Jo vairuojamas opelis, įslydo į priešpriešinio eismo juostą, kuria kaip tik važiavo „Audi A4“. 28 metų marijampoliečio vairuojamas automobilis priekine dalimi atsitrenkė į „Opel Zafira“. Po susidūrimo automobilis „Opel Zafira“ apvirto. Per eismo įvykį sužalota aštuoniolikmetė automobilio keleivė vežama į ligoninę mirė. 21 metų vairuotojas dėl daugybinių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę. Abu jie Prienų gyventojai, iš Marijampolės važiavę namo.

Policija aiškinasi, kodėl automobilis, išvažiavo į priešingą eismo juostą. Prašoma atsiliepti asmenis, mačiusius šį įvykį arba turinčių kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.). Žmonės turėtų kreiptis į Marijampolės apskr. VPK tyrėją tel. 8 700 60398 arba 112.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite