Dainą ir šokį šventei dovanojo šaunioji Beloniškių bendruomenė.
Angle down Atgal

Pati jauniausia šventė

„Kovo 11-oji – tai ypatinga mūsų valstybės šventė, pati jauniausia ir gražiausia, kviečianti gyventi, kurti ir džiaugtis“, - po šaunaus renginio, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-ečiui, kalbėjo Palomenės pagrindinės mokyklos direktorė Regina Briginienė.

Į šventę, kurią Palomenės pagrindinė mokykla kartu su partneriais – Palomenės kultūros centru ir asociacija „Beloniškių bendruomenė“ – surengė savo krašto žmonėms, jų prisirinko tiek, kad net kėdžių neužteko. Tai liudija, jog šios seniūnijos gyventojai neabejingi savo istorijai, o taip pat – myli ir domisi mokykla, čia augančiais vaikų ir anūkų talentais.

Koncertinę programą pradėję patys mažiausieji savo dainelėmis ir eilėmis abejingų nepaliko. Juos keitė vyresnieji dainininkai ir šokėjai, kurie savo gabumus lavina mokykloje veikiančiuose muzikos ir šokio būreliuose, klausytojai plojo muzikinį kūrinį atlikusiam Vitalijui, kuris Palomenės kultūros centro scenoje pasirodė pirmą kartą. Teatro būrelio artistai suvaidino fragmentą iš Balio Sruogos poemos „Giesmė apie Gediminą“, po kurio smagiai nuskambėjo daina mokyklos įkūrėjo Fausto Kiršos žodžiais „Žygis į Vilnių“.

Koncerto vedėjai Gabrielė ir Matas priminė svarbiausias nepriklausomos Lietuvos datas. Kaip ir visuomet, sulaukta būrio brangių svečių. Gražiais žodžiais visus susirinkusius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Laimutė Matkevičienė, Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono štabo vadas, buvęs karys-savanoris Eugenijus Mickevičius, Palomenės parapijos klebonas kun. Algirdas Akelaitis, Kaišiadorių miesto seniūnė, Beloniškių bendruomenės pirmininkė Giedrė Pavasarytė, su visais gražiais mokinių pasirodymais džiaugėsi Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 208 pėstininkų kuopos viršila Dainius Zinevičius. Koncerto pabaigoje savo smagų šokį ir dainą visiems dovanojo Beloniškių bendruomenės saviveiklininkai, tarp kurių – ne vienas mokyklos darbuotojas.

O šventę užbaigė darni bendra daina, kurios metu visi mojavo trispalviais malūnėliais, pagamintais ir padovanotais mokinių. Palomenės mokyklos bendruomenė dėkoja visiems, kurie nepasididžiavo ir buvo kartu tokią svarbią visai mūsų šaliai dieną.

S. Taparauskienės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite