Angle down Atgal

Pasveikintas Nemakščių seniūnijos ilgaamžis

2019 m. sausio 6 d. Antanui Bardauskui, gyvenančiam Nemakščių seniūnijos Medekšinės kaimo „Pievų“ vienkiemyje sukako 90 metų.

Nors pats Antanas tikruoju savo gimtadieniu įvardija vasario 6-ąją, tačiau mes rėmėmės oficialiais dokumentais ir sausio pradžioje Antanui Bardauskui Raseinių rajono savivaldybės vadovų sveikinimus perdavė Nemakščių seniūnijos seniūnas Remigijus Laugalis ir seniūnijos darbuotojos. Sukaktuvininkas sveikintojus taip pat pradžiugino dovanomis, įteikdamas sveikintojams paties drožtus šaukštus. Medinių įrankių drožimas, krepšių pynimas buvo mėgstamas Antano užsiėmimas. Antanas iškart suskubo pasidžiaugti, kad su žmona Justina gyvena santuokoje 63-ius metus, atšvęstos jau ir deimantinės vestuvės, užauginti trys vaikai padovanojo 6 anūkus ir net 7 proanūkius. Svarbiausia, Antanas dar gali pasigirti stipria sveikata, tvirtu charakteriu, gera nuotaika ir visada maloniu bendravimu.

Linkime Jums, mielas Antanai, dar ilgai džiaugtis gyvenimu bei džiuginti savo artimuosius ir visus Jus pažįstančius nuoširdžia šypsena, išmintimi ir išsaugota dvasios stiprybe.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite