Angle down Atgal

Pasvalio socialinių paslaugų centre užfiksuoti koronaviruso atvejai

Reaguojant į susidariusią COVID-19 sergamumo situaciją Pasvalio socialinių paslaugų centre, šiandien buvo sušauktas Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdis.

Pasvalio socialinių paslaugų centro direktorė Rasa Beinorienė informavo, kad serga 1 centro gyventojas ir 2 darbuotojai. Centro gyventojams atlikti COVID-19 testai, darbuotojams atliekami profilaktiniai tyrimai. Sergantis gyventojas perkeltas į atskiras patalpas, kontaktą turėję darbuotojai saviizoliacijoje. Įvertinus asmens apsaugos priemonių atsargas, papildomai reikėtų kombinezonų, chalatų, kaukių, dezinfekcinio skysčio. Turimų žmogiškųjų išteklių šiuo metu pakanka.

Pasvalio rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkas Povilas Balčiūnas patikino, kad reikiamas asmens apsaugos priemonių kiekis bus skirtas iš Savivaldybės administracijos rezervo.

VšĮ Pasvalio pirminės asmens sveikatos centro vyr. gydytojas Vilius Povilionis sakė, kad Paslaugų centro gyventojams teikiamos šeimos gydytojo konsultacijos, yra priskirtas šeimos gydytojas.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento Pasvalio skyriaus vedėjos Aivos Ajauskaitės nuomone, įstaigoje gali būti sąlytį turėjusių asmenų, todėl atliekamas epidemiologinis tyrimas.

Savivaldybės gydytoja Dalia Vasiliūnienė teigė mananti, kad tikslinga gyventojus ir darbuotojus pakartotinai testuoti vienu metu, paskirti 1 ar 2 dienas ir visiems atlikti tyrimus.

Ekstremalių situacijų operacijų centras nori paraginti visą Pasvalio krašto bendruomenę padėti vieni kitiems ir šiuo sudėtingu metu išlikti vieningiems. Tai yra mūsų visų bendra problema.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite