Jaunimas2017 m. Gegužės 18 d. 13:44

Pasvalio muzikos mokyklos bendruomenė džiaugiasi pasiektais rezultatais

Elena MonkutėŠaltinis: Etaplius.lt

3381

Per šį pusmetį Pasvalio muzikos mokyklos mokiniai į Pasvalį iš įvairių Lietuvos miestų, kuriuose vyko konkursai, parsivežė nemažai laimėjimų.

Jau vasario mėnesį mūsų akordeono klasės solistai laimėjo prizines vietas Kupiškyje vykusiame tarptautiniame konkurse „Liepsnojantys akordeonai 2017“: Nedas Stankevičius – II vieta, Algirdas Jankauskas – III vieta (mokytoja Elona Rodžienė).

Kovo mėnesį vokalinių ansamblių šventėje-konkurse Kupiškyje mišrus duetas Kamilė Kondratavičiūtė ir Rytis Kvedarauskas tapo konkurso diplomantais, o Vilniuje vykusiame liaudies dainos konkurse „Vai, žydėk, žydėk“ kanklininkių ansamblis laimėjo III vietą (mokytoja Bronė Petrauskienė).

Balandžio mėnuo buvo itin gausus gerų pasiekimų. Mokyklos solfedžio komanda Kupiškyje vykusiame Panevėžio apskrities muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkurse laimėjo III vietą (mokytojai Nijolė Puodžiūnienė ir Kęstutis Garlauskas).

Balandžio 8 d. trys mokyklos mokiniai Kaune vykusiame respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse iškovojo aukštus laimėjimus. Gabrielei Kavaliauskaitei buvo įteiktas konkurso GRAND PRIX vyresniųjų grupėje (mokytoja Lolita Trepekūnienė). Jaunesniųjų grupėje Urtė Čivilytė laimėjo I vietą (mokytoja Daiva Dulevičiūtė), Domas Sargevičius – II vietą (mokytoja Lolita Trepekūnienė).

Mokyklos akordeonų orkestras tarptautiniame akordeonistų konkurse „Ascoltate 2017“ laimėjo I vietą (mokytoja Elona Rodžienė).

Tarptautiniame vokalistų konkurse Rokiškyje dalyvavo 2 mokyklos dainininkai. Rytis Kvedarauskas tapo diplomantu, o Gabija Jareckaitė laimėjo III vietą.

Šiauliuose vykusiame solfedžio konkurse Gabrielė Kavaliauskaitė laimėjo III vietą (mokytojas Kęstutis Garlauskas).

Balandžio 22 dieną Vilniuje vyko II Respublikinis profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio jaunųjų atlikėjų ir kamerinių ansamblių konkursas, kurį organizavo Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla ir Vilniaus Algirdo muzikos mokykla. Mokyklos pianistė Gabrielė Kavaliauskaitė laimėjimo I laipsnio laureatės diplomą, diplomą už geriausiai atliktą klasicizmo kūrinį bei kvietimą groti balandžio 30 dieną Vilniaus Rotušėje. Tą dieną buvo paskelbtas ir konkurso GRAND PRIX, kurį laimėjo Gabrielė. Iš 130 talentingų respublikos mokinių – ji buvo pati geriausia.

Gegužės 12–13 dienomis Panevėžyje vyko 16-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas „Jazz fontanas 2017“, kuriame mūsų 1 klasės mokinys Benas Balčiauskas, grojantis išilgine fleita, laimėjo I vietą (mokytojas Jonas Kepalas).

Džiaugiamės mokinių laimėjimais ir mokytojų darbu. Tik bendradarbiaujant mokytojas– mokinys–šeima pasiekiama puikių rezultatų.

Dėkojame Savivaldybės administracijai už suteiktas pavėžėjimo paslaugas.

Mokykla jau laukia naujų talentų. Birželio 1–2 dienomis vyks naujų mokinių priėmimas.