Angle down Atgal

Pašto siuntas gabenusiame vilkike rasta beveik pusės milijonų eurų vertės kontrabandos

Pašto siuntas gabenusiame vilkike muitininkai šią savaitę aptiko beveik pusės milijono eurų vertės kontrabandą, pranešė Lietuvos muitinė.

Muitininkai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 2 val. 40 min. Medininkų kelio poste rentgenu patikrinę krovinį rado dėžes su cigaretėmis. Sulaikytų rūkalų vertė – apie 0,5 mln. eurų.

Į Medininkų kelio postą iš Baltarusijos vilkiku „Scania“ atvažiavęs Rusijos pilietis pareigūnams deklaravo vykstantis į Rusijos Karaliaučiaus sritį, į kur gabena pašto siuntas.

Bet muitinės pareigūnai nusprendė patikrinti šį vilkiką rentgeno kontrolės sistema. Tuomet ir paaiškėjo, kad dalis maišų, paženklintų pašto siuntų logotipais, prikimšti cigarečių kontrabandos.

Iš viso maišuose buvo rasta 126 tūkst. 500 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“. Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 442 tūkst. 750 eurai.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, o vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite