Angle down Atgal

Paskutiniai pavasario susitikimai su rajono gyventojais

Gegužės 14 d. Kelmės kultūros centre įvyko vienas paskutinių šį pavasarį Savivaldybės vadovų ir tarybos narių susitikimas su gyventojais, kuriame dalyvavo savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, mero pavaduotojas Egidijus Ūksas, Tarybos nariai: Vytautas Barkauskas, Kęstutis Bilius, Ramūnas Baranauskas, Stasys Lekšas, Petras Račkauskas, Aldona Kvintufelienė, Janina Skeberdienė, Administracijos direktorius Stasys Jokubauskas.

Su praėjusių metų seniūnijos vykdyta veikla supažindino Kelmės miesto seniūnas Romas Atkočaitis, pateikęs informaciją apie nuveiktus 2018 metais darbus. Seniūnas informavo gyventojus dėl lėšų panaudojimo gatvių apšvietimui, kelių plėtrai ir priežiūrai, kultūros ir meno renginiams organizuoti.

Informaciją dėl nuveiktų darbų 2018 metais ir veiklos gaires 2019 metams pristatė meras Vaclovas Andrulis, Tarybos nariai.

Kelmės gyventojai išsakė rimtą problemą dėl varnų skaičiaus mieste reguliavimo, paukščių išplitimo ne tik kapinių teritorijoje, bet ir į gyvenamuosius kvartalus, piktinosi dėl gyventojų šunų vedžiojimo tam netinkamose miesto parko vietose, aplinkos teršimo.

Gegužės 15 d. vyko Kelmės rajono Mero ir Tarybos narių susitikimas su Liolių seniūnijos gyventojais. Susitikime, kaip ir kitose seniūnijose, buvo pristatyta 2018 metų seniūnijos veiklos ataskaita. Ją pristatė Liolių seniūnijos vyriausiasis specialistas, vykdantis seniūno funkcijas, Alvydas Grinius. Kalbėta apie šių metų biudžeto seniūnijoms paskirstymą. Su veiklos gairėmis supažindino susitikime dalyvavę Tarybos nariai, kalbėję, kuriuose komitetuose šią kadenciją dirbs. Mero Vaclovo Andrulio siūlymu tylos minute pagerbtas Vytauto Mikalausko, ilgamečio Liolių seniūnijos seniūno, atminimas.

Susitikime dalyvavo ir kalbėjo Kelmės rajono policijos komisariato viršininkas Dalius Prakuraitis, UAB „Kelmės vietinis ūkis“ direktorius Dainius Popovas. Liolių socialinės globos namų direktorius Erminijus Simonavičius pasidžiaugė vykdoma globos namų patalpų rekonstrukcija, išreiškė viltį dėl galimybės skirti lėšų įsikūrimo reikmenims įsigyti.

Seniūnijų gyventojams išplatintas informacinis leidinys „Kelmės rajono savivaldybės 2018 metais atliktų darbų panorama“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite