Angle down Atgal

Paskutinės transliacijos Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse: ką ir kada žiūrėti?

Daugiau nei dvi savaites trukusios Tokijo vasaros olimpinės žaidynės artėja prie pabaigos – jau rytoj, sekmadienį, įvyks paskutinės finalinės kovos bei iškilminga, daugybę žmonių prie ekranų pritraukianti žaidynių uždarymo ceremonija. Taip pat naktį startuos ir paskutinė Lietuvos olimpinės rinktinės sportininkė Olivija Baleišytė.

Sekmadienį žiūrovai kviečiami išvysti paskutinis finalus – lemiamas moterų rankinio, bei tinklinio kovas, o taip pat vyrų vandensvydžio finalą, kuriame serbai stos į kovą su graikais. Taip pat estetinę sporto pusę mėgstantys žiūrovai kviečiami išvysti meninės gimnastikos komandinius finalus, o nuo 13.15 val. – olimpinių žaidynių apžvalgą. Galiausiai viską vainikuos iškilminga Tokijo vasaros olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijos transliacija.

Uždarymo ceremonija, pavadinta „Pasauliai, kuriais mes dalijamės“, reiškia idėją, jog kiekvienas iš mūsų gyvename tik jam būdingame, savitame pasaulyje.  Visa tai primena ir kitą svarbią tiesą – nepaisant to, kad šiuo metu negalime būti kartu, olimpinės žaidynės padėjo visiems išgyventi tą patį bei kartu dalintis įspūdingiausiais startais, emocijomis ir išgyvenimais, kuriuos suteikė sportas. Organizatoriai tiki, kad tokiu būdu visi įsijautėme į tą patį momentą, kurio nepamiršime – visa tai atvers duris į šviesią ateitį.

Stebėkite Tokijo vasaros olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijos transliaciją sekmadienį nuo 14 val. per TV3 ir internetu tv3.lt, o ceremonijos pakartojimą – sekmadienį vakare, nuo 22 val. per TV6 – https://bit.ly/3fuSR8j .

TV3:

09.00-10.45 val. Rankinis (finalas). Dalyvauja – Prancūzija–ROC.

11.00-13.00 val. Meninė gimnastika (finalas).

13.15-14.00 val. Tokijo vasaros olimpinių žaidynių apžvalga.

14.00 val. Tokijo vasaros olimpinių žaidynių uždarymo ceremonija.

TV6:

08.30-10.15 val. Tinklinis (finalas). Dalyvauja – JAV-Brazilija.

10.30-12.00 val. Vandensvydis (finalas). Vyrai. Dalyvauja – Serbija-Graikija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite