Sportas2017 m. Spalio 13 d. 22:18

Paskutinėmis sekundėmis pergalės iš rankų nepaleidęs „Žalgiris“ laimėjo Eurolygoje

17085

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų pirmojo turo rungtynėse penktadienį Kauno „Žalgiris“ namuose 78:76 (15:13, 28:27, 10:17, 25:19) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda MTS“ (Serbija) krepšininkus.

Kauniečiai pirmąjį ketvirtį laimėjo 15:13, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 43:40. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui, žalgiriečiai turėjo šešių taškų pranašumą (51:45), bet svečiai laimėjo atkarpą 8:0 ir išsiveržė į priekį 53:51, o po 30 žaidimo minučių buvo priekyje 57:53. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Lietuvos čempionai vėl išsiveržė į priekį (61:59), o 36-ąją min. nutolo 69:62. Likus žaisti 15 sek., Belgrado komanda sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (76:78), bet per likusį laiką komandoms taškų pelnyti nepavyko ir kauniečiai išsaugojo pergalingą rezultatą.

„Žalgiriui“ 15 taškų pelnė Paulius Jankūnas, 14 - Kevinas Pangosas, 11 - Edgaras Ulanovas, po 10 - Brendonas Deivisas (Brandon Davies) ir Aronas Vaitas (Aaron White), 7 - Vasilijė Micičius, 6 - Antanas Kavaliauskas, 3 - Artūras Milaknis, 2 - Akselis Tupanas (Axel Toupane).

„Crvena Zvezda MTS“ ekipoje Milkas Bjelica (Milko Bjelica) surinko 18 taškų, Peras Antičius (Pero Antič) - 17, Teiloras Ročestis (Taylor Rochestie, 7 rez. per.) - 10.

Žalgiriečiai taikliau atakavo iš visų pozicijų ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 31-20, tačiau suklydo 21 kartą.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 20 dieną svečiuose su Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) krepšininkais.