Angle down Atgal

Pasisakė už Kalitos kalno privatizavimą

Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Veneta Veršulytė socialiniuose tinkluose pasisakė už Kalitos kalno privatizavimą.

„Kas liečia kalną - aš iš viso būčiau už tokių objektų privatizavimą. Manau, verslas gebėtų „išsukti“ šį objektą tikrai geriau“, – socialiniuose tinkluose rašo V.Veršulytė.

Diskusija kilo Anykščių rajono tarybos nario, liberalo Mindaugo Sargūno feisbuko paskyroje, kai jis pasisakė apie slidinėjimo kainų ant Kalitos kalno didinimą.

„Matau, kad yra besipiktinančių, kad padidintos slidinėjimo kainos. Suprantu, kainų augimai niekada nedžiugina. Tad apie sprendimo priėmimo motyvus:

Kalitos kalną administruoja VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras. Viešoji įstaiga, kaip matote. Jos savininkas - Savivaldybė (iš esmės visi mokesčių mokėtojai). Esmė tame, kad pagal paskaičiavimus, anksčiau galiojusi kaina (5-6 Eur) pagal visus nustatytus karantino reikalavimus, įstaigai generuoja didelį minusą (kad pramoga būtų paleista ir veiktų, mėnesio išlaidos sudaro apie 20 tūkst. Eur). Tad kyla natūralus klausimas, ar visi mokesčių mokėtojai turėtų dengti įstaigos patirtus nuostolius, ar už tai, kad pramoga veiktų, ja besinaudojantys turėtų sumokėti kainą, kuri neneštų įstaigai nuostolių? Mano nuomone, neteisinga, kad už mažesnės gyventojų grupės norą slidinėti pigiau, turėtų primokėti tie, kurie ta pramoga net nesinaudoja.

Ir pabaigai: aš irgi norėčiau nueiti į parduotuvę, nusipirkti televizorių, o jo pusę kainos lai padengia mano kaimynai. Na, gerai jau gerai, galėsiu įsileist į svečius krepšinio rungtynių kartu pažiūrėti“, – rašė Anykščių rajono tarybos narys M.Sargūnas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite