Angle down Atgal

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Savivaldybės ir Nemuno kilpų regioninio parko

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas su komanda dalyvavo susitikime su Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos direktoriaus pavaduotoja Rūta Baškyte, Nemuno kilpų regioninio parko direktore D. Križinauskiene ir darbuotojais.

Susitikimo metu kalbėta apie Nemuno kilpų regioninio parko Prienų lankytojų centro veiklų ir funkcijų praplėtimą bei suaktyvinimą. Direktorė D. Križinauskienė pasidžiaugė glaudesniu bendradarbiavimu su Savivaldybe ir įgyvendinant projektus, ir sprendžiant kasdienius klausimus – štai prie Balbieriškio atodangos tapo tikrai švariau, kai Savivaldybė pastatė atliekų konteinerius ir pradėjo rūpintis atliekų tvarkymu.

   Nors Nemuno kilpų regioninis parkas ir Savivaldybė bendrauja tikrai daug (derinami įgyvendinami ir būsimi projektai), gerbiama R. Baškytė kvietė nebijoti dar drąsiau kartu kurti ir planuoti.

   Taip pat buvo aptartos galimos dviračių trasos ir takai, svarstyta, kaip lankytojams įdomiai pateikti gamtos objektus, kalbėta apie savanorystę, verslo pritraukimą į lankytinus objektus ir pan.

   Susitikimo metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Nemuno kilpų regioninio parko ir Savivaldybės – bendromis veiklomis bus siekiama, kad Prienų kraštas būtų dar labiau lankomas, matomas ir žinomas.

Prienų r. savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite