Angle down Atgal

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktine

Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos Pagėgių rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Savivaldybė ir Pagėgių rinktinė susitarė tarpusavyje bendradarbiauti siekiant Tauragės rajono savivaldybėje gerinant gyventojų gyvenimo kokybę, plėtojant bei įgyvendinant veiklas gyventojų poilsio organizavimo, sporto, ugdomųjų priemonių organizavimo, viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių srityse.

Pagėgių rinktinės pasieniečiai įsipareigojo pagal galimybes suteikti pagalbą organizuojant ir vykdant ugdomuosius, pilietiškumo, patriotiškumo, fizinio aktyvumo skatinimo, poilsio organizavimo, administracinių nusižengimų ir nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo renginius ir projektus. Jie taip pat įsipareigojo teikti siūlymus, kuriant administracinių nusižengimų ir/ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo, Savivaldybės gyventojų fizinio aktyvumo skatinimo, poilsio organizavimo programas, pagal galimybes ir kompetenciją organizuoti bei dalyvauti pasidalinimo gerąja praktika renginiuose ir projektuose.

Tauragės rajono savivaldybė įsipareigojo skatinti įstaigas ir institucijas glaudžiau bendradarbiauti su rinktine ir jos struktūriniais padaliniais organizuojant bendrus kultūrinius, sportinius bei kitus renginius. Taip pat sutarta bendradarbiauti rengiant ir vykdant ugdomuosius administracinių nusižengimų ir/ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo, pilietiškumo, patriotiškumo, fizinio aktyvumo skatinimo, poilsio organizavimo renginius ir projektus, pagal galimybes dalyvauti Pagėgių rinktinės organizuojamuose renginiuose ir projektuose, keistis gerąja patirtimi prevencinių programų gyventojų socialinės gerovės skatinimo srityse.

Pasak Savivaldybės mero Sigito Mičiulio, ši sutartis leis dar labiau suvienyti jėgas vykdant edukacinius, sportinius ir kultūrinius projektus, glaudžiau bendradarbiauti prevencinių programų gyventojų socialinės gerovės skatinimo srityse.

Pasirašius sutartį, Pagėgių rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis pristatė nuo 2018 metų sausio 1 dienos pasieniečių laukiančias permainas.

Tauragės rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite