Angle down Atgal

Pašiliuose apvogtas statomas namas

Kėdainių rajono soduose ir toliau siaučia vagys. Šį kartą ilgapirščiai įsisuko į statybvietę – apvogtas statomas namas. Materialinį nuostolį savininkai vertina daugiau nei 4000 eurų, o plėšikų ieško Kėdainių rajono policija.

Pastebėjo ryte

Vagystę namo šeimininkai pastebėjo penktadienio rytą. Apie 6.50 val. Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaimo gyventojai kreipėsi į policiją ir pranešė, kad iš įrenginėjamo namo pavogti įvairūs įrankiai, klozetas, baldų komplektas, žoliapjovė, trimeris ir 5 meškerės. Į įvykio vietą atvykusiems pareigūnams savininkai teigė patyrę apie 4055 eurų materialinę žalą.

Įtartini tipai

„Rinkos aikštės“ kalbinti sodininkai teigė, kad įtartinus, po sodus besisukinėjančius tipus jie mato gan dažnai.

„Mes visi esame vietiniai, vienas kitą pažįstame, o jei koks svetimas pravažiuoja, tuojau pat atkreipiame dėmesį. Būna, ir praeina, ir pravažiuoja svetimi. Vieni ieško sodų nusipirkti, kiti ieško vandens telkinio, o dar kiti... nežinia ko. Galbūt ir dairosi ką nugvelbgti, ką čia gali žinoti“, – svarstė vietiniai.

Vagys stebi

Pareigūnai sako, kad vagystes iš sodų namelių ir sodybų galima pavadinti sezoninėmis, nes vasarą jų pastebimai padaugėja. Be to, gyventojai vasarą mėgsta pasinerti į darbus sode ir darže, tad nesivargina užrakinti namelio durų, o atlikę darbus nepadeda žoliapjovių, krūmapjovių ir kitos brangios sodo priežiūros įrangos taip saugiai, kaip galėtų. Vagys iš karto pastebi netvarkingai ir ne vietoje paliktus daiktus.

Būtina saugoti

Pareigūnai įspėja sodininkus būti budrius, nes net ir šiems esant sode juos gali aplankyti ilgapirščiai. Dažniausiai vasarą vagiami atvirose vietovėse esantys daiktai – tie, kurie palikti šalia

jūsų sodo namelio, kieme. Taip pat daiktai vagiami iš atrakintų sodo namelių, iš neužrakintų ir

nesignalizuotų automobilių. Pareigūnai sodininkus ragina burtis į saugios kaimynystės grupes, taip pat ragina saugoti, aptverti, rakinti savo turtą, o esant sode neprarasti budrumo.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite