Angle down Atgal

Pasaulio teisuolių skverą Šiauliuose numatoma įrengti šių metų rudenį

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijos metu informavo apie papildomas finansines galimybes. Kadangi šių metų miesto biudžeto situacija prognozuojama nebe tokia įtempta, kaip manyta anksčiau, bus galima įgyvendinti daugiau projektų, atlikti papildomų darbų. Vienas tokių projektų – Pasaulio teisuolių skvero įrengimas prie Vilniaus ir Ežero gatvių sankirtos.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis patvirtino, kad Savivaldybę nuolat pasiekiantys finansiniai duomenys leidžia sudėlioti vis aiškesnę 2021 metų biudžeto situaciją. Nors informacija dar keičiasi ne dienomis, o valandomis, panašu, kad miestui nereikės taip susiveržti diržų, kaip manyta anksčiau. Prognozuojant daugiau įplaukų, mieste bus galima atlikti ir daugiau darbų. Praėjusį trečiadienį (sausio 13 d.) vykusiame Šiaulių miesto savivaldybės Strateginės plėtros grupės posėdyje buvo pritarta sprendimui šiais metais atlikti ir Pasaulio teisuolių skvero įrengimo darbus, šiam projektui paskiriant 263 tūkstančius eurų.

Per du mėnesius planuojama pasirinkti Pasaulio teisuolių skvero projektą įgyvendinsiantį rangovą. Projekto apimtis nėra didelė, tad tikimasi, kad projektą pavyks įgyvendinti iki rugsėjo 28 dienos.

comment Skaitytojų komentarai (3)

Sponsored video

Taip pat skaitykite