Angle down Atgal

Pasaulinė žemės diena Lentvaryje

Pasaulinės žemės dienos minėjimo renginių ciklas – tai gera proga dar kartą pagalvoti apie mūsų planetos problemas. 

Kovo 22 d. Lentvario kultūros rūmai organizavo virtualią paskaitą „Žemė mūsų rankose“. Paskaitos metu buvo diskutuojama aktualiomis aplinkosaugos temomis ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Paskaitoje buvo dalinamasi patarimais, kaip kiekvienas iš mūsų savo darbais galim prisidėti prie aplinkos puoselėjimo. Rūpintis, saugoti ir puošti Žemę privalome visi ir nuolat. 

Kovo 24 d. Lentvario kultūros rūmai kvietė visus į edukacines dirbtuves. Čia naudojant namų aplinkoje susidarančias atliekas, gaminome pavasario žalumyną „oliziuką“. 

Kovo 26 d. Lentvario kultūros rūmai paminėjo Lietuvai pagražinti draugijos 100-mečio jubiliejų. Ta proga įstaiga pasipuošė palanges gyvomis gėlėmis. Tai pat kultūros rūmų teritorijoje buvo galima pasigrožėti  gėlių ir vytelių kompozicija, kuri savo gražiomis spalvomis džiugino bendruomenės narius ir miesto gyventojus. 

Lentvario kultūros rūmai nuoširdžiai dėkoja: renginių ciklo rėmėjui – Trakų rajono savivaldybei už renginio finansavimą, partneriams: Lentvario seniūnijai ir „Kita forma“ komandai. Reiškiame padėką kūrėjai Beatai Kozlovskienei už pagamintą gėlių kompoziciją. 

Lentvario kultūros rūmų informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite