Angle down Atgal

Pas žaislinių ginlų prekeivį pareigūnai rado pneumatinį šautuvą ir kitokių ginklų

Vilniaus policijos pareigūnai penktadienį praneša išaiškinę asmenį, kuris, prisidengęs prekyba žaisliniais ginklais, įtariama, vertėsi neteisėta prekyba ginklais.

Policijos duomenimis šis asmuo, prisidengęs žaislinių pistoletų prekyba, viename internetinių puslapių prekiavo, įtariama, D ir C kategorijai priskiriamais nešaunamaisiais ginklais.

Policijos pareigūnams susisiekus su skelbime nurodytu pardavėju, pastarasis pasiūlė įsigyti ne tik žaislinių ginklų, bet ir pneumatinį šautuvą. Tariamiems pirkėjams atvykus į susitikimą, jų pasirinkimui pardavėjo automobilio bagažinėje buvo įvairių, įtariama, D ir C kategorijai priskiriamų ginklų. Kratų metu pas vyrą namuose buvo rasta ir paimta daugiau nei 100 tokių ginklų.

Vyras sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo nešaunamaisiais ginklais. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

C kategorijai, be šaunamųjų ginklų, taip pat priskiriami senoviniai ginklai. D kategorijai – dujiniai aerozoliniai bei elektrošoko prietaisai, šaltieji ginklai, kurie nėra draudžiami.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite