REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2020 m. Birželio 22 d. 14:26

Parke karaliaus „Muzikos oazė“

Kaunas

Dueto pasirodymas sužavėjo klausytojus.

Virginija ŠimkūnienėŠaltinis: Etaplius.lt


135931

Sutvarkytas miesto parkas su gražiais želdiniais, fontanais, suoliukais ir tvarkingiais pėsčiųjų takais tapo mėgiama gyventojų laisvalaikio bei pasivaikščiojimų vieta. Manome, kad ji taps dar patrauklesnė dėl Kaišiadorių kultūros centro vykdomo renginių ciklo „Muzikos oazė“.

„Atspindžiai“ rašė apie kaišiadorietės Snieguolės Kotovos koncertą, kuris, nepaisant atvėsusio oro, sulaukė nemažo susidomėjimo ir gerų atsiliepimų. Antrasis „Muzikos Oazės“ renginys įvyko pirmą birželio penktadienį.

Gyventojams savo muziką ir širdies šilumą dovanojo dvi talentingos muzikantės – smuikininkė Rima Lukoševičienė ir Meno mokyklos akordeono specialybės mokytoja Onutė Kupčiūnienė. Kaip sakė Kaišiadorių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Aistė Gudeliauskaitė, kultūros darbuotojai mokosi dirbti atvirose erdvėse. Ne veltui pasirinktas miesto parkas – čia saugu, gražu, erdvu.

Pasak A. Gudeliauskaitės, koncertai vyks kas antrą penktadienį visą vasarą. Dalyvaus ne tik kaišiadoriečiai, bus ir kviestinių atlikėjų bei kolektyvų. „Žada atvykti grupė „Arbata“ liepos 3 dieną, liepos 24-ąją planuojamas džiazo kolektyvo iš Jonavos pasirodymas. Koncertai žiūrovų niekaip neįpareigoja. Jie gali vaikštinėti, žaisti, kalbėtis, net nueiti atsigerti kavos į šalia esantį restoraną.

Sutaupėme lėšų, nes per karantiną nevyko renginiai, tad dabar galime rengti tokius koncertus. Tikiuosi, kad ir atostogų metu žmonės norės pasiklausyti gyvos muzikos, jie jau pasiilgę renginių“, - sakė A. Gudeliauskaitė.

Linos Urbanavičienės nuotr.REDAKCIJA REKOMENDUOJA