Angle down Atgal

Pareigūnai organizuoja reidus šalies geležinkelio pervažose

Prasideda vasara – atostogų metas. Žmonės šiuo laikotarpiu labiau atsipalaiduoja, dažnai išsiblaškę, nesukoncentruoja dėmesio į tai, ką daro ir kas svarbu. Tačiau kertant geležinkelių pervažas prarasti budrumo nevalia – traukinys yra arčiau, nei atrodo ir tai gali kainuoti gyvybę. Tiek pėstieji, tiek vairuotojai ar kiti eismo dalyviai, kirsdami pervažas, turi elgtis ypač atsakingai, vadovautis kelio ženklais (ženklinimu), šviesoforo ir garso signalais, užtvaro padėtimi ar eismo reguliuotojo signalais.

Birželio 6 d. daugelyje šalių minima Tarptautinė saugaus elgesio pervažose diena. Šią dieną propaguojamas saugus elgesys geležinkelio pervažose, organizuojamos įvairios saugos akcijos, įgyvendinamos šviečiamojo-mokomojo pobūdžio priemonės.

Lietuvos kelių policijos tarnyba, bendradarbiaudama su AB „Lietuvos geležinkeliai" Prevencijos departamentu ir Lietuvos transporto saugos administracija bei atsižvelgdama į tai, kad eismo dalyviai vis dar neretai nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir neatsakingai elgiasi kirsdami geležinkelio pervažas, birželio 6 d. (ketvirtadienį) šalies geležinkelio pervažose ir prie jų organizuoja prevencines priemones, skirtas šiurkštiems ir pavojingiems pažeidimams užkardyti bei jiems išaiškinti. Pareigūnai šiuose reiduose bendraus su eismo dalyviais, atkreipdami jų dėmesį į galimas grėsmes geležinkelio pervažose, kertant jas, ir būdus jų išvengti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite