Angle down Atgal

Pareigūnai aiškinasi, kas nesusimokėjo parduotuvėje ir sužalojo jos darbuotoją

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės ir fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, kuomet praėjusių metų gruodžio 28 d. Kaune, Baltų pr. esančioje parduotuvėje, nesusimokėjus už prekes ir bandant pasprukti, vyras sukėlė skausmą vienam iš bandžiusių sulaikyti darbuotojų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Asmenis, atpažįstančius šį vyrą, ar žinančius jo buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60684, (8 37) 30 34 50 arba rašyti el. paštu reda.simkute@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. ir 140 str. 1 d. Už vagystę ir fizinio skausmo sukėlimą ar nežymaus sveikatos sutrikdymą numatyta baudžiamoji atsakomybė: bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite