Angle down Atgal

Paplūdimiai aplink Šiaulius: patogumų, poilsio ir gražių kraštovaizdžių lobynas

Vasaros metu kaitinanti saulė žmones į gamtą kviečia ne tik degintis, bet ir atsigaivinti vandenyje. Tačiau ne visi vandens telkiniai yra tinkami maudynėms, o norintiems degintis svarbu ir patogus paplūdimys, todėl pateikiame keletą vietų Šiaulių apylinkėse, kuriose maudynes bei poilsį galima nesunkiai suderinti.

Rėkyvos paplūdimys

Dešimtas pagal dydį ežeras Lietuvoje vilioja šiauliečius poilsiautojus ir žvejus. Šio vandens telkinio paplūdimyje lankytojų laukia ne tik teritorija poilsiui, bet ir nuo tilto atsiveriantis įspūdingo grožio kraštovaizdis, todėl poilsiavietė tinka ne tik saulės vonioms ir maudynėms, bet ir ramiems pasisėdėjimams krante šiltais vakarais.

Bridvaišio paplūdimys

Kelmės rajone, Tytuvėnų mieste esantis ir paslaptimis apipintas Bridvaišio ežero paplūdimys yra viena populiariausių maudymosi vietų Šiaulių apylinkėje. Apie šį itin netolygaus dugno ežerą sklinda daug legendų: sakoma, kad čia esą buvusios pilys, kad šalia ežero slepiasi požemiai su didžiuliais turtais, o pačiame ežere esą supiltas povandeninis kelias. Vasarą poilsiautojus prie Bridvaišio traukia ne tik istorijos, bet ir patogumai: automobilių stovėjimo aikštelė, persirengimo kabinos, suoliukai, lieptas. Aktyviam poilsiui šalia ežero yra įrengtos tinklinio aikštelės, vaikų smėlio dėžė.

Gauštvinio paplūdimys

Taip pat Tytuvėnuose esantis Gauštvinio paplūdimys apima didžiulę teritoriją, kurioje poilsiautojai gali atvykti tiek trumpam pasiplaukiojimui, tiek ilgesniam stovyklavimui. Miško apsuptame paplūdimyje gausu vietos apsistojimui su palapinėmis, o stovyklavietėje poilsiautojų laukia įrengtos pavėsinės, tinklinio aikštelės, laužavietės, sūpynės bei laipynės, todėl teritorija ne tik patogi degintis saulėje ir plaukioti ežere, bet ir linksmai praleisti laiką gamtoje..

Giliaus ežero paplūdimys

Tytuvėnai apylinkių gyventojus gausiai apdovanoja poilsiavietėmis. Pailsėti, atsigaivinti vandenyje ir pasideginti saulėje čia taip pat patogu Giliaus ežero palūdimyje. Poilsiui ir maudynėms šiame pliaže yra įrengtas lieptas su tramplinu, persirengimo kabina, pavėsinės ir suoliukai. Po poilsio paplūdimyje galima ir pasivaikščioti – ežerą juosia pažintinis takas.

Arimaičių paplūdimys

Radviliškio rajone esantis Arimaičių ežeras lankytojus vilioja gražiu kraštovaizdžiu ir patogiai pasiekiama, atnaujinta poilsiaviete. Poilsiautojų čia laukia įrengti pėsčiųjų bei dviračių takai, didelis lieptas ir pėsčiųjų tiltas. Paplūdimyje yra įrengtos vaikų žaidimo ir tinklinio aikštelės, pavėsinės, laužavietės, persirengimo kabinos, todėl čia atvykus galima ne tik maudytis, bet ir aktyviai praleisti laiką.

comment Skaitytojų komentarai (3)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite