REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualu2019 m. Spalio 15 d. 15:51

Papildomas priėmimas į Mechatronikos studijas!

Šiauliai

Urtė DrąsutytėŠaltinis: Etaplius.lt


103156

Šiaulių valstybinė kolegija skelbia papildomą priėmimą į naują, šiuolaikišką ir perspektyvią studijų programą – Mechatroniką.


Foto galerija:

mechatronika-2019-svako-3.jpg
mechatronika-2019-svako-5.jpg
robotikos-pamokos-svako-3.jpg
robotikos-pamokos-svako-4.jpg
robotikos-pamokos-svako-6.jpg
robotikos-pamokos-svako-7.jpg

Papildomas priėmimas tęsis iki spalio 18 d.

Aukštoji mokykla siūlo naujausiais įrengimais aprūpintas laboratorijas, lankstų studijų grafiką, palankią mokėjimo už studijas sistemą.

Naujos studijų programos atsiradimą padiktavo didelis inžineriniu universalumu išsiskiriančių specialistų poreikis regiono ir šalies įmonėse: ketvirtoji pramonės revoliucija jau įsibėgėjo, todėl ne tik Šiaulių regiono, bet ir visos Lietuvos įmonių vadovai pripažįsta ieškantys specialistų, gebančių dirbti su šiuolaikiniais gamybos įrengimais ir išmanančių, kaip tokius įrengimus prižiūrėti.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje rengiami specialistai bus paklausūs darbo rinkoje, nes mokės naudotis šiuolaikiniais programiniais projektavimo paketais CAD / CAM / CAE, gebės diegti ir prižiūrėti CNC stakles, mechatronines sistemas, lazerinius įrenginius, atlikti skaitmeninės gamybos priežiūros inžinerinį ir konsultacinį darbą naujai kuriamose ir modernizuojamose gamybinėse įmonėse, kuriose reikia integruotų žinių. Studentai įgis integruotų ir darbo rinkoje perspektyvių mechanikos, elektronikos, informatikos žinių, todėl pasižymės inžineriniu universalumu, suteikiančiu konkurencinio pranašumo.

Programa tinkamiausia tiems, kurie išsiskiria inžineriniu mąstymu ir siekiu išmokti savarankiškai pritaikyti žinias konkretiems uždaviniams spręsti.

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti derinamos su darbu, kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma studentui palankių individualių sprendimų.

Šiaulių valstybinė kolegija dalyvavo ES fondų finansuojamame projekte, kurį įgyvendinus buvo iš esmės atnaujinta Technologinių procesų automatizavimo laboratorija, įrengta Gamybos procesų laboratorija. Studentai įgūdžius jau gali formuoti pasitelkdami programuojamas (CNC) frezavimo stakles su papildoma programavimo ir simuliavimo įranga, studijų tikslams įgyvendinti skirta gamybinė linija, gebanti detales matuoti, apdirbti, gręžti, perkelti. Paskutinis gamybinės linijos elementas – robotas – surenka gaminį iš atskirų dalių.

Programos absolventai galės dirbti gamybos įmonėse technologais-programuotojais, gebančiais parengti CNC įrenginių valdymo programas ir jas pritaikyti praktiškai; meistrais, gamybos vadovais, žinančiais, kaip organizuoti gamybos procesą; skaitmeninės mechanikos inžinieriais, suvokiančiais gamybos procesų modernizavimo svarbą, gebančiais parinkti, komplektuoti ir derinti naują įrangą; konsultantais gamybinių procesų skaitmeninimo srityje.

Šios srities specialistų stygius labiausiai jaučiamas inovatyvios gamybos sektoriuje, kuris turi didžiausią plėtros potencialą ir savo veiklą neišvengiamai grindžia pažangiomis mechatroninėmis technologijomis.

Daugiau informacijos susidomėjusiems gali suteikti Šiaulių valstybinės kolegijos Elektros inžinerijos katedros vedėjas Marius Kernagis, el. p. m.kernagis@svako.lt, tel. 8 674 35 438.



REDAKCIJA REKOMENDUOJA