Angle down Atgal

Panevėžyje paminėta Globėjų diena

Siekiant padėkoti globėjams, pabrėžti jų indėlį į visuomenės gerovę šią savaitę visoje šalyje organizuojami renginiai Globėjo dienai paminėti. Vakar kino centre „Garsas“ dalyvavo Panevėžio socialinių paslaugų centro, Panevėžio miesto savivaldybės, Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovai, bei kiti renginio svečiai.

Toks renginys, kaip šis tai ne tik padėka globėjams, bet ir yra paskatinimas tiems, kurie vis dar nesiryžta paimti į savo šeimą mažo žmogaus, skirti jam savo širdies šilumą, saugumą, rūpestį bei suteikti galimybę vaikui augti ramiai ir laimingai. Tapę globėjais jūs galite pakeisti mažo žmogaus gyvenimą visiškai kita, šviesesne ir geresne linkme. Galite dalintis savo meile, šiluma ir padėti užaugti. Jūs esate pavyzdys visiems, jūs kuriate draugišką, atjaučiančią, palaikančią visuomenę“, - sveikinimo kalbą sakė renginyje dalyvavęs Panevėžio miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius.

Panevėžyje vaikus globoja 81 šeima, jose auga 97 vaikai. Šiuo metu Lietuvoje vaikus globoja 3 839 šeimos, kuriose auga 4 936 vaikai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite