Angle down Atgal

Panevėžio teismas atmėtė buvusio krepšinio klubo „Lietkabelis“ vadovo ieškinį

Buvusiam krepšinio klubo „Lietkabelis“ vadovui Mantui Ignatavičiui tenka dažnai lankytis Panevėžyje. Šįsyk jo vizito tikslas – Panevėžio apylinkės teismas.

Čia buvo nagrinėjamas M. Ignatavičiaus ieškinys krepšinio klubui dėl garbės ir orumo gynimo ir neturtinės žalos atlyginimo. Savo orumą ir garbę jis įvertino 1000 eurų dydžio suma.

Ieškinį atmetė

Teismas priėmė sprendimą – M. Ignatavičiaus ieškinį atmesti ir priteisti iš jo per 3 tūkst. eurų suma krepšinio klubo „Lietkabelis“ advokato pagalbos išlaidoms padengti.

Šis teismo sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Panevėžio apygardos teismui.

Turi teisę apskųsti

Krepšinio klubą „Lietkabelis“ atstovaujantis advokatas Andrius Būdvytis naujienų portalui JP paaiškino, kad teismo sprendimas nepalankus M. Ignatavičiui.

„Tačiau sprendimą M. Ignatavičius gali apskųsti. Turi tokią teisę. Beje, šią savaitę vyks dar vienas teismas, kuriame figūruoja buvęs krepšinio klubo vadovas. Panevėžio apygardos teisme vyks, taip vadinamoji, marketingo byla. Posėdyje vyks baigiamosios kalbos“, – sakė advokatas ir paaiškino, kaip atsirado garbės ir orumo bei neturtinės žalos atlyginimo byla.

Ėmė kenkti klubui

„Praėjusiais metais krepšinio klubas „Lietkabelis“ išplatino pranešimą, kaip elgiasi dar tuomet klubo dalininkas M. Ignatavičius, po atšaukimo iš klubo direktoriaus pareigų. Jis pradėjo nuosekliai ir sistemingai įvairiais būdais kenkti „Lietkabeliui“, sąmoningai nevykdė savo prievolės perduoti naujam direktoriui klubo dokumentus ir turtą, klubo atžvilgiu teismui pateikė nepagrįstus didelės vertės ieškinius, taikė laikinąsias apsaugos priemones, o tai paralyžiavo „Lietkabelio“ veiklą. Taip pat viešai, per visuomenės informavimo priemones kritikavo klubą, įžeidinėjo jo administracijos darbuotojus, rėmėjus ar su jais susijusius asmenis“, – pasakojo advokatas A. Būdvytis.

Teisme ir daugiau bylų

Pasak advokato, pradėjus nagrinėti M. Ignatavičiaus veiklą, nustatytos aplinkybės sudaro pagrindą manyti, kad dalininkas M. Ignatavičius, būdamas „Lietkabelio“ direktoriumi, sudarė itin nenaudingus sandorius.

„Todėl klubas neteko, o M. Ignatavičius ir jo artima aplinka įgijo didelės vertės pinigines lėšas. Taip pat jis aplaidžiai ar apgaulingai organizavo klubo buhalterinę apskaitą. Tokiuose M. Ignatavičiaus veiksmuose yra nusikalstamos veikos požymių, dėl ko pradėti ikiteisminiai tyrimai. Teismuose dabar sukasi, berods, penkios bylos, kuriose figūruoja buvęs krepšinio klubo „Lietkabelis“ vadovas. Vienos bylos nagrinėjamos ir teismai ieškinius atmeta. Tačiau atmetimai – skundžiami. Manau, kad ir pastarasis teismo sprendimas bus apskųstas“, – sakė advokatas A. Būdvytis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite