Angle down Atgal

Panevėžio rajono laiškininkams – nauji tarnybiniai automobiliai

Šią savaitę visi 16 Lietuvos pašto mobilūs laiškininkai, dirbantys Panevėžio rajone, gavo naujus tarnybinius automobilius.

Kaip pranešė bendrovė „Lietuvos paštas“, iki 2020 m. kovo mėnesio pabaigos numatyta mobiliems laiškininkams išdalinti 440 naujų tarnybinių automobilių.

„Šiuo metu dalis mobilų laiškininkų važinėja išnuomotais kelių metų senumo tarnybiniais automobiliais, tačiau jau baigėme visus formalumus ir pradėjome dalinti visiškai naujus, kaimiškų vietovių keliams pritaikytus ir talpius tarnybinius automobilius. Jie pažymėti Lietuvos pašto skiriamosiomis spalvomis bei logotipu, tad atokiose sodybose gyvenantys žmonės iš tolo atpažins mūsų darbuotoją. Darbo priemonių modernizavimas ir darbuotojų darbo sąlygų gerinimas – viena pagrindinių sričių, į kurią Lietuvos paštas yra numatęs ilgalaikes investicijas, tad šių automobilių skyrimas – tik vienas iš būsimų etapų“, – sako Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Mobiliesiems laiškininkams šiame etape paskirti automobiliai pritaikyti saugiai važinėti regioniniais bei kaimo keliais ir yra talpūs – pritaikyti dideliems siuntų ir darbo priemonių kiekiams.

Be to, automobiliui sugedus, techninę pagalbą laiškininkai gaus bet kuriuo paros metu, o įvykus rimtam gedimui, automobilis bus pakeistas kitu tokiu pat tarnybiniu automobiliu, kad pašto paslaugos būtų teikiamos nenutrūkstamai.

Modernizuojant pašto tinklą, atnaujinami pašto skyriai, laiškininkai regionuose ir didžiuosiuose miestuose dirba išmaniosiomis planšetėmis, 2021 m. planuojamas įrengti pagrindinis, visiškai automatizuotas Vilniaus siuntų ir laiškų skirstymo centras, kuris pagerins pašto darbuotojų darbo sąlygas ir gerokai sutrumpins logistikos grandinę bei automatizuos daugumą procesų, tad siuntos kelias iki jos gavėjo labai pagreitės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite