Angle down Atgal

Panevėžio miesto mokyklos pasiruošusios saugiai sutikti naujus mokslo metus

Šiandien – rugsėjo 1-oji, naujų mokslo metų pradžios diena. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija nusprendė, kad ugdymo procesas vyks mokyklose, tačiau esant reikalui gali būti pereinama prie nuotolinio mokymo.

„Džiugu, kad koronavirusas nepakoregavo mūsų planų ir šiuos mokslo metus pradedame rugsėjo 1-ąją. Noriu padėkoti visoms Panevėžio miesto mokyklų bendruomenėms – naujiems mokslo metams pasiruošta tinkamai. Mokyklų administracijos ir mokytojai atliko didžiulį darbą, sprendžiant galvosūkį, kaip vaikus ugdyti šioje neeilinėje situacijoje. Dėl koronaviruso grėsmės esame įpareigoti didesnį dėmesį sutelkti į prevencijos priemones. Panevėžio miesto savivaldybė iš administracijos rezervo visoms ugdymo įstaigoms skyrė įvairių apsaugos priemonių. Manau, mūsų visų atsakingas požiūris padės užtikrinti, kad virusas neplistų“, - sako Panevėžio miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius.

Panevėžio miesto savivaldybė iš administracijos rezervo visoms miesto ugdymo įstaigoms skyrė 14 tūkst. vienetų vienkartinių veido apsaugos kaukių, 5800 vienetų vienkartinių pirštinių, 610 litrų dezinfekcinio rankų skysčio, 695 litrų dezinfekcinio skysčio paviršiams dezinfekuoti. Papildomas saugumo priemones taikys ir pačios ugdymo įstaigos, kadangi kiekviena jų turi savo apsauginių priemonių rezervą. Ugdymo įstaigos vadovausis Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtomis rekomendacijomis dėl ugdymo organizavimo naujais mokslo metais, taip pat privalomais higienos ir saugos reikalavimais, kurie yra nustatomi valstybės lygio operacijų vadovo sprendimais.

Iki rugsėjo vidurio Savivaldybė planuoja priimti sprendimą dėl papildomo asmeninių apsaugos priemonių kiekio skyrimo miesto ugdymo įstaigoms.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite