Angle down Atgal

Panevėžio centras virto statybų aikštele: rekonstruojama J. Basanavičiaus gatvė

Panevėžiečiai džiaugiasi rekonstruojamomis miesto gatvėmis. Tačiau juos stebina atliekami darbai, kai remontuojamose gatvėse nestabdomas eismas. Taip kelininkai darbuojasi centrinėje miesto dalyje ir tvarko J. Basanavičiaus gatvę, atkarpoje nuo Smėlynės gatvės iki Aukštaičių gatvės.

Ryte ir vakare – kamščiai

Vairuotojai ne tik kalbasi tarpusavyje apie transporto kamščius, bet skambina į naujienų portalą JP ir aiškina, kada geriausiai nevažiuoti rekonstruojama J. Basanavičiaus gatve.

„Transporto kamščiai susidaro ryte apie 8 val., per pietus ir vakare apie 17 val. Tuomet spūstyse tenka praleisti nemažai laiko ir vėluoti į darbą. Puikiai suprantu, kad gatvių remontas – geras dalykas, bet galbūt tokius darbus galima kitaip organizuoti. Žinoma, kalbėti ir skųstis yra labai paprasta, bet skundas – labai žmogiškas – nesinori beveik savaitę vėluoti į darbą. Viliuosi, kad darbai bus baigti kaip ir suplanuota – iki šio savaitgalio“, – kalbėjo panevėžietis Romualdas.

Rekonstruojama gatvės atkarpa

Panevėžio miesto savivaldybės Miesto infrastuktūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Darius Linkonas aiškino apie J. Basanavičiaus gatvės rekonstrukcijos eigą.

„J. Basanavičiaus gatvėje vyksta paprasti remonto darbai pagal pasirašytą sutartį. Darbus atlieka bendrovė „Panevėžio keliai“. Beje, ši bendrovė tokius įprastus gatvių remonto darbus Panevėžyje jau antrus metus. Rekonstruojamoje gatvėje bus nufrezuota senoji asfalto danga ir užlietas 4 cm storio asfalto sluoksnis. Remontuojama gatvės atkarpa nuo Aukštaičių gatvės iki Smėlynės gatvės pradžios“, – pasakojo D. Linkonas ir teigė, kad minėta atkarpa bus sutvarkyta per visą gatvės plotį.

Asfaltą lies naktį

Pasak D. Linkono, kelininkai dabar ruošia gatvę asfaltavimo darbams

„Gatvė frezuojama ir ruošiama asfalto liejimui. Asfaltas J. Basanavičiaus gatvės vienoje atkarpos pusėje bus liejamas naktį iš penktadienio į šeštadienį. Kitoje gatvės pusėje asfalto liejimo darbus derinsime su rangovu“, – teigė Miesto infrastuktūros skyriaus vedėjo pavaduotojas ir pristatė, kokios gatvės dar bus tvarkomos ir kuriose darbai eina į pabaigą:

„A. Mackevičiaus, A. Smetonos gatvės atkarpa nuo P. Puzino iki Vasario 16-osios gatvės, Naujamiesčio, Dariaus ir Girėno, Ateities ir Parko gatvėse darbai greitai bus baigti. Jeigu visi darbai vyks tvarkingai, dar planuojame tvarkyti S. Daukanto gatvė. Minėti darbai buvo suplanuoti 2019 metais. Vyko viešieji pirkimai ir pernai buvo pasirašyta darbų sutartis 5 mln. eurų. Šiais metais darbų rangovas „Panevėžio keliai“ turėtų užbaigti darbus. Už šią sumą Panevėžio mieste bus atnaujinta ir sutvarkyta nemažai gatvių.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite