Angle down Atgal

Panevėžiečiui aktoriui geriausia dovana – prasmingas žodis

Juozo Miltinio dramos teatro aktorius Laimutis Sėdžius neseniai paminėjo 58-ąjį gimtadienį. Tokį pat gimtadienį prieš pusantros savaitės atšventė savaitraštis „Tėvynė“. Spaudos leidiniui taipogi sukako 58-eri.

Aktorius, sužinojęs, kad Panevėžio rajono gyventojų mėgstamam laikraščiui sukako tiek pat metų kaip ir jam, mielai sutiko atsakyti į kelis klausimus bei kartu bandėme atrasti bendras paraleles.

– Savaitraštis „Tėvynė“ ir jūs paminėjote 58-erių metų sukaktį. Koks jausmas sužinojus, kad turite bendraamžį, bet tas bendraamžis ne žmogus?

– 58-eri metai tiek žmogui, tiek laikraščius nėra daug. Juolab kad dar ne šešiasdešimt ir nesame rizikos grupės atstovai. Nors dabartinis metas nėra pats geriausias, bet, manau, kad atsigausim. Be to, šie metai man buvo geri. Galvoju, kad ir „Tėvynei“ 2020 metai neblogi. Savaitraštis išgyveno ir yra toliau leidžiamas.

– Kaip paminėjote gimimo dieną?

– Kaip visada audringai, bet virtualiai. Sulaukiau tiek daug sveikinimų, kad net sudėtinga visus juos suskaičiuoti. Tiek daug sveikinimų nesu sulaukęs, kiek sulaukiau per karantiną. Visi sveikinimai su prasmingais ir labai šiam laikui tinkamais žodžiais. Visada vertinau žodį, o jis pati geriausia dovana. Daug geresnė nei brangi dovana.

L. Sėdžius.
L. Sėdžius.

– Gyvenate Valstiečių gatvėje, o savaitraštis „Tėvynė“ – Panevėžio rajono laikraštis. Jaučiate bendrystę?

– Į Valstiečių gatvę atsikėliau dar sovietmečiu ir gyvenu ligi šiolei. Gatvės pavadinimo niekas nekeitė ir, manau, nekeis. Paralelę išvesti tarp mano gyvenamosios vietos ir „Tėvynės“ savaitraščio galima, bet man Tėvynė yra šalis, kurioje gyvenu, o gatvė ir yra tik gatvė, kurioje įsikūriau. Be to, ji tokia duobėta ir lopyta, kad kartais net gėda už ją būna.

– Ko palinkėtumėte savaitraščiui „Tėvynė“ gimtadienio proga?

– Tai būtų sveikinimas ne tik gimtadienio, bet ir ką tik praėjusios šventės – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos – proga. Spauda – reikalingas dalykas. Todėl linkiu, kad savaitraštis „Tėvynė“ ir toliau būtų objektyvus, kad skaitytojų ratas augtų ir toliau. Žinios visada reikalingos, o spausdintas žodis dar labiau.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite