Sportas2018 m. Spalio 10 d. 15:03

Panevėžiečiai minėjo kūno kultūros ir sporto dieną

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

55881

Praėjusią savaitę panevėžiečiai minėjo kūno kultūros ir sporto dieną. Kultūros ir poilsio parke 5-10 m. vaikai dalyvavo orientavimosi varžybose "Mokomės orientuotis“. Varžybų dalyviai susipažino su orientavimosi žemėlapiu, ieškojo kontrolinių punktų, stengėsi greičiau įveikti trasą.

Lopšelio-darželio ,,Pasaka“ komanda užėmė I vietą, ,,Vaikystės - II, ,,Žvaigždutės - III. Nuo laimėtojų nedaug atsiliko ir ,,Voveraitės“, „Taikos“, „Riešutėlio“, ,,Kregždutės“, Kastyčio Ramanausko lopšelių-darželių komandos. Varžybose taip pat dalyvavo ,,Aušros“ progimnazijos bei Kazimiero Paltaroko gimnazijos mažųjų sportininkų komandos. Iš viso varžėsi apie 80 dalyvių.

Po pietų renginys tęsėsi Senvagėje - vyko mankšta ir vieno rato bėgimas. Kartu su dalyviais kūno kultūros ir sporto dieną pažymėjo krepšinio klubo "Lietkabelis sportininkai, kurie pravedė linksmąją mankštą. 2005 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių gretose nugalėtoja tapo Ieva Vieštautaitė, antra - Aurėja Mackevičiūtė, trečia - Brigita Čiukšytė. Toje pačioje berniukų amžiaus grupėje pirmas finišavo Dovydas Vasiliauskas, antras - Jokūbas Kadžiulis, trečias - Tomas Chainauskas. 2004-ųjų amžiaus grupėje pirma atbėgo Miglė Mincytė, antra - Evelina Savickaitė, trečia - Gabrielė Garbauskaitė. Vaikinų gretose nugalėtoju tapo Justas Matuza, antras - Ignas Dailidėnas, trečias - Tomas Srivkinas

Kūno kultūros ir sporto dieną minėjo apie 400 dalyvių. Visi jie apdovanoti atminimo medaliais. Renginį organizavo Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras.