Angle down Atgal

Palangos verslininkai laukia turistų iš užsienio ir emigrantų

Nors vasariški orai į pajūrį priviliojo minias poilsiautojų, Palangos verslininkų tai nedžiugina – jie laukia turistų iš užsienio šalių ir sugrįžtančių emigrantų bangos, penktadienį rašo „Vakarų ekspresas“.

„Poilsiautojai iš Baltarusijos ir Rusijos atvažiuodavo kiekvienais metais, išsinuomodavo savaitei ar dviem ne kambarį, o apartamentus. Didžioji pelno dalis būdavo iš šių šalių poilsiautojų, o dabar jų nėra, nėra ir pajamų”, – sako bendruomenės „Palangos rūpestėlis” valdybos pirmininkė Adelina Sabaliauskaitė.

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais verslininkai jau laukia atvyksiančios poilsiauti emigrantų bangos. Iš Norvegijos, Švedijos, Danijos bei Anglijos atostogoms sugrįžę į Lietuvą, emigrantai dalį laiko praleidžia ir Palangoje, kur renkasi aukštesnės nei vidutinė klasė arba prabangesnius kambarius. Taip pat dienas leidžia linksmindamiesi bei pramogaudami.

Pasak A. Sabaliauskaitės, šiuo metu, kaip niekada anksčiau, Lietuvos pajūrį atostogoms besirenką lietuviai, stengiasi atostogauti taupiai ir neišlaidauti.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite