Angle down Atgal

Pakruojyje apdovanoti aktyviausi policijos rėmėjai

2019-uosius Pakruojo rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai užbaigė policijos rėmėjams skirtais kvalifikacijos tobulinimo kursais – padėkos popiete. Smagu, kad komisariate susirinko net 12 savanorių iš 16 esamų Pakruojo rajone.

Susitikimo metu buvo galima tiek jausti nedidelę įtampą, tiek pasisemti daug gerų emocijų: policijos rėmėjai sprendė teorinių žinių patikrinimo ir psichologinį testus, buvo dalintasi 2019 metais nuveiktais darbais, akimirkomis ir įspūdžiais, įgytais kuriant saugią aplinką Pakruojo rajone.

Nemažiau svarbu pažvelgti į ateities perspektyvas, todėl policijos pareigūnai su savanoriais aptarė artimiausiu laiku numatomus renginius ir priemones, kurių metu bus reikalinga policijos rėmėjų pagalba.

Renginyje neapsieita be padėkos žodžių ir simbolinių dovanų. Pakruojo rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Beržanskis nuoširdžiai dėkojo policijos rėmėjams už savanorišką, neatlygintiną veiklą, padedant policijos pareigūnams užtikrinti viešąją tvarką ir eismo saugumą masinių renginių metu, taip pat vykdant prevencinę veiklą ir tikslines policines priemones rajone.

Padėkos popietės metu paskatinti šeši aktyviausi policijos rėmėjai: Laisvidai Badauskienei, Sidonai Sakevičiūtei ir Vaidotui Zavackiui už pagalbą ir glaudų bendradarbiavimą įteikti Šiaulių apskrities VPK viršininko Ramūno Sarapo padėkos raštai ir atminimo dovanos. Pastarosios padovanotos ir Rūtai Sausienei, Židrūnei Nakčiūnaitei bei Remigijui Lesauskui. Likusiems įteiktos praktiškos dovanėlės su Lietuvos policijos simbolika.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite