Angle down Atgal

Pakruojo Vienybės aikštėje antrąjį kartą įvyko renginys „Mažasis stebuklas“

Liepos 15 d. Pakruojo Vienybės aikštėje įvyko antroji šventė „Mažasis stebuklas“. 2020-aisiais metais šiame renginyje buvo pristatyta socialinė iniciatyva – Kūdikio kraitelis, o po didelio susidomėjimo, šiais metais koncertą ir pramogas buvo nutarta surengti mažiesiems.

Šventės metu idėja pasidžiaugė Laisvida Badauskienė, kuriai su mažuoju Radvilu pernai buvo padovanotas Kūdikio kraitelis. Susirinkusius vaikus, tėvelius, senelius ir visus gyventojus pasveikino Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo parapijos dekanas Remigijus Čekavičius, tęsiama iniciatyva pasidžiaugė Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis ir administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė.

Kūdikio kraitelio idėja buvo patvirtinta 2020 m. kovo 26 d. Pakruojo rajono savivaldybės tarybos sprendimu T-85 kaip 2020 m. Pakruojo rajono šeimos stiprinimo programos dalis. O pagal Kūdikio kraitelio išdavimo tvarkos aprašą dovana teikiama šeimai, jei bent vienas iš vaiko atstovų yra deklaravęs savo gyvenamąją vieta Pakruojo rajono savivaldybėje ne trumpiau kaip tris mėnesius iki kūdikio gimimo ir faktiškai gyvena Pakruojo rajone. Nuo iniciatyvos pradžios iki š.m. liepos vidurio rajone jau išdalinti 173 Kūdikio kraiteliai.

Kraitelį šiais metais sudaro rankšluostis, bambukinis vystyklas su barškučiu, flanelinis vystyklas, 1 pora merino vilnos kojinių, pledas, gertuvė, pirmasis šviežio maisto maitintuvas, lėkštė su šaukšteliu, neperšlampamas seilinukas su kišene, lavinamasis kramtukas su barškučiu bei dantų valymo šepetėlių rinkinys. Atnaujintą jo turinį buvo galima apžiūrėti viso renginio metu.

Susirinkusiems pasirodymus dovanojo Pakruojo nevalstybinio katalikų lopšelio-darželio „Varpelis“ dainininkės Emilija, Milda ir Eleonora (Meninio ugdymo vadovė Ramunė Petraitienė), ansamblio „Šypsenėlės“ mergaitės ir solistės (vadovė Arina Janeliūnienė), Pakruojo vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ solistė Gaudrė Averjanova, šeimyninis duetas Marija Kacilevičiūtė ir Virginijus Kacilevičius, Pakruojo vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ „Saulučiukai“ su vadovu Mariumi bei linksmieji animatoriai su programa „Vasarėlės linksmybės“.

Prie gražios iniciatyvos prisidėjo Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos Atviras jaunimo centras, šventės dalyviai taip pat galėjo pabendrauti ir su Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro Globos centro darbuotojais ir sužinoti kaip galima tapti globėjais.

Pripučiamo batuto pramogą vaikams padovanojo UAB „Robusta“ ir vadovas Edikas Drupas, o po porciją ledų vaikams – AB „Pakruojo arka“. Su mažaisiais šventės dalyviais kartu pramogavo Fėja (Pakruojo kultūros centro projektų vadovė Birutė Černikienė), renginį vedė Pakruojo kultūros centro direktorė Arina Janeliūnienė.
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite