Skaitytojos nuotr.
Angle down Atgal

Pakruojo parke kirs medžius? (papildyta komentaru)

„Pakruojo miesto parke šiemet sužaliuos turbūt kur kas mažiau medžių, nei kasmet“, – nuogąstavimu su Etaplius.lt portalu pasidalino pakruojietė.

Velykų rytą vienai Pakruojo gyventojai apkartino pasivaikščiojimas miesto parke. Moteris teigė, kad daugelis parko medžių pažymėti. Vieni žaliai, kiti – raudonai.

„Pakruojo miesto parke šimtai medžių pažymėti raudona spalva. Matomai, iškirtimui, nes ir Šiauliuose taip žymėdavo prieš juos nukertant. Pažymėti net beržai su naujais inkiliukais... Jeigu visus šiuos raudonai pažymėtus medžius iškirs, čia liks plynas laukas“, – išsigandusi sakė moteris.

Pakruojietė portalui atsiuntė keletą nuotraukų, kuriose matyti pažymėti medžiai.

Dėl medžių kirtimo Etaplius.lt kreipėsi į Pakruojo rajono savivaldybę. Paaiškėjo, kad gyventojams nėra dėl ko nerimauti. Pakruojo rajono savivaldybės ekologė Kazimiera Klabienė nuramino gyventojus – medžių tikrai niekas nekirs. Pasirodo, tokių minčių nė nebuvo.

„Medžių tikrai niekas nekirs ir net negalvoja. Parke buvo daroma topo nuotrauka ir, kad nesumaišyti, kurie medžiai jau pažymėti, buvo ženklinama spalvomis, kad iš tolo matytųsi. Šie dažai medžiams nekenkia, nulis lietus. Kad medžiai nebus kertami, informacija buvo skelbta rajoninėje spaudoje“, – informavo specialistė K. Klabienė.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite