Organizatorių nuotr.
Angle down Atgal

Pakruojo dvare įsibėgėjo Ledo skulptūrų ir ugnies festivalis "Ledo karalystė" (vaizdo medžiaga, FOTO)

Nors už lango ir ne itin žiemiški orai, šį savaitgalį jų pasiilgusieji turi puikią progą aplankyti tikrą "Ledo karalystę". Į ją užsukti kviečia Pakruojo dvaras - vasario 2- 4 dienomis čia vyksta būtent taip pavadintas ledo skulptūrų ir ugnies festivalis. Pasak organizatorių, jau ir penktadienį sulaukęs minių lankytojų, šiandien ir rytoj festivalis, ko gero smalsuolių pritrauks dar daugiau.

„Ledo karalystė“ šiais metais dėl geriausios skulptūros titulo rungtis sukvietė didelę kūrybinę patirtį sukaupusius ledo meistrus iš visos Europos – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Bulgarijos, Baltarusijos, Prancūzijos, Vokietijos, Suomijos, Ukrainos ir Lenkijos.

Festivalyje jie varžosi, pristatę individualius ir poromis kurtus darbus, tad lankytojai turi galimybę pasigrožėti net 30-imčia unikalių ledo skulptūrų.

Ne tik užburiančiais vaizdais pasigrožėti, bet ir pačiose įvairiausiose atrakcijose dalyvauti bei gardumynų prisiragauti lankytojai kviečiami iki pat sekmadienio pavakarių, kai festivalį vainikuos įspūdingas didžiosios ledo širdžių skulptūros ištirpdymas ugnimi, o kol kas akimirkos iš įsibėgėjusio festivalio - vaizdo medžiagoje ir nuotraukų galerijoje.

Editos Šimaitės ir gytisfoto.lt nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite