Angle down Atgal

Pakabinami krėslai: kaip juos pritaikyti skirtingose erdvėse?

Pakabinami krėslai patraukia daugelio dėmesį – šie baldai žavi išskirtiniu stiliumi, alsuoja prabanga ir komfortu. O svarbiausia, kad tokį pakabinamą krėslą galima pritaikyti praktiškai bet kuriuose namuose ar netgi darbe – jei pritrūkote idėjų, kaip tai padaryti, siūlome išbandyti vieną iš šių variantų.

Ryškus kambario akcentas svetainėje

Tikriausiai sutiksite, kad svetainėje pamatyti kabantį krėslą yra pakankamai retas reiškinys – jei nuspręsite išbandyti tokią idėją, ji tikrai neliks nepastebėta. Visgi, svetainei baldus renkamės ne tik dėl grožio, bet ir dėl praktiškumo: toks krėslas asocijuojasi su patogumu, todėl ypač tiks jaukiems asmeniniams pokalbiams. O jeigu mėgstate linksmintis, rinkitės supamą modelį – galite net neabejoti, kad šis baldas vakarėlių metu taps pačiu populiariausiu!

Ramybe alsuojantis aksesuaras miegamajame

Pakabinamas krėslas miegamajame puikiai gali pakeisti įprastas kėdes ir tapti jaukia vakarinių pasisėdėjimų vieta, leidžiančia atsipalaiduoti ir pamiršti visą dienos eigoje patirtą stresą. Norėdami, kad ši erdvė būtų dar jaukesnė ir ypatingesnė, papuoškite ją žaviais priedais: tai gali būti dirbtinis kailis ar kelios minkštos pagalvėlės. Nors tokiam baldui miegamajame prireiks nemažai erdvės, suradę reikiamą vietą, liksite patenkinti galutiniu rezultatu: į tokį krėslą tikrai norėsis sugrįžti vėl ir vėl!

Asmeninė mažylių erdvė vaikų kambaryje

Pakabinamas supamas krėslas ar netgi sėdimas hamakas vaikams asocijuosis su naujais žaidimais ir pramogomis, todėl toks pirkinys mažųjų bus įvertintas itin palankiai. Šie baldai žaidžiant „namus“ galės tapti saugia asmenine zona, o kai reikės skaityti knygas, jie pavirs jaukiu ramybės kampeliu. Toks sprendimas naudingas ne tik dėl pramogų: ne vieni tyrimai įrodė, kad laipiojimas ir lengvas siūbavimas krėsle lavina vaikučių motorinius įgūdžius.

Komfortą užtikrinantis baldas kieme

Lauko krėslai terasoje ar kieme sutinkami bene dažniausiai – čia jiems nesunku atrasti reikiamos vietos, o pasirinkus laukui pritaikytas medžiagas, nereikia nerimauti dėl jų patvarumo. Tokiame krėsle bus patogu įsitaisyti bendraujant su bičiuliais, stebint saulėlydį (o galbūt – net ir saulėtekį) ar tiesiog mėgaujantis vasariškais orais. Galite būti tikri – jei nuspręsite pastatyti šį baldą savo sode, jis tikrai neliks nepanaudotas!

Poilsio zona ofise

Šiais laikais vis daugiau įmonių nusprendžia darbuotojams įrengti poilsio zonas – tokioje vietoje lengvai siūbuojantis krėslas neabejotinai bus vienas geriausių pasirinkimų. Toks baldas suteiks bendram biuro stiliui šiuolaikiškumo ir modernumo. Tačiau jei dirbate namuose, tokį krėslą taip pat galite turėti: tuomet jį pritaikysite ne tik atpalaiduojančiam poilsiui, bet ir pačiam darbui. Galbūt patogiai įsitaisius krėsle, aplankys dar didesnis įkvėpimas!

Idealus skaitymo kampelis

Tie, kurie mėgsta skaityti knygas, galėtų patvirtinti, kad geriausia tai daryti vienumoje, tarsi pasislėpus nuo išorinio pasaulio – pakabinamas supamas krėslas šiuo atveju bus vienas geriausių pasirinkimų. Nesvarbu, ar atrasite jam vietos lauke, ar erdvesniame koridoriuje, šis baldas padės atsipalaiduoti ir pasinerti į naujus nuotykius žadantį knygų pasaulį!

Net nekyla abejonių, kad pakabinamas krėslas yra labai universalus baldas – pasitelkę fantaziją, surasite ir kur kas daugiau būdų, kaip jį pritaikyti savo namuose. Tuo labiau, kad ir patys krėslai nėra vienodi – juos galėsite pritaikyti bet kokio stiliaus interjere ar eksterjere. Platus pakabinamų krėslų asortimentas pateikiamas Pigu.lt el. parduotuvėje.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite